“Nie polecam !”
Na Fali — recenzja

Na Fali
Nr 218 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy do tej smażalni przez przypadek - tylko tutaj były wolne stoliki. Oczywiście powinno dać nam to do myślenia , takie miejsca się omija ale po prostu byliśmy zbyt głodni żeby szukać czegoś dalej. Ryba średnia , dorsz który miał być filetem posiadał ości i to we wszystkich porcjach które zamówiliśmy. Surówka jeden smak , porcja bardzo mała . Frytki podane zawinięte w papier i wsadzone do metalowej doniczki z Ikei ( pod spodem są nawet naklejki Ikea). Nie są to produkty przeznaczone do podawania jedzenia , nie wiem jak to możliwe że coś takiego funkcjonuje . Ryba ogromna co oczywiście przekłada się na cenę . Nikt nas nie poinformował przed zamówieniem ile ryby dostaniemy i jaka będzie cena końcowa. Nawet dziecko dostało bardzo duży kawałek , oczywiście po to by wydać na obiad kupę kasy. I tak za 2 porcje ryby z frytkami , 1 porcje ryby z samą surówką i 1 porcję nuggetsów zapłaciliśmy 170 zł. W tej cenie nie było nic do picia. Kolejny minus za ogromne ilości plastiku. Od sztućców , do pojemników na ketchup i surówki . Obsługa średnia , zmęczona , niezbyt miła . To miejsce to masowe żarcie , bez smaku i bez klimatu. 2 gwiazdki tylko ze względu na widok na morze. W okolicy jest tyle dobrych restauracji że szkoda się zatrzymywać w „ Na fali „.

Dziękujemy, Sonkal1
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Słabo.
Niemiła obsługa. Ryba, która miała być filetem (dla dziecka!!!) miała pełno ością była średnio smaczna. Ryba to praktycznie sama panierka. Frytki podawane w doniczkach. Ceny to kosmos!!!!!

Dziękujemy, Schilack605
Zrecenzowano 22 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Dostałem to czego oczekiwałem, smaczna smażona ryba z frytkami i surówką. Do tego piwo i piękny widok na morze.

Dziękujemy, iro948

Na Fali — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Na Fali? Podziel się wrażeniami!