“Rewelacja ”
Słona Woda — recenzja

Słona Woda
Nr 63 wśród 265 Restauracje (Sopot)
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjne jedzenie, świetnie skomponowane menu i obsługa na najwyszym poziomie. Do tego bardzo duży wybór dobrych win w rozsądnej cenie i przemiła atmosfera. Szczerze polecam, jedna z najlepszych restauracji w Sopocie i jedno z największych pozytywnych zaskoczeń.

1  Dziękujemy, masterynka
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: LenaTesta, Kierownik, Słona WodaOdpowiedź udzielona 26 grudnia 2019

Dzień dobry,

serdecznie dziękujemy za podzielenie się recenzją z wizyty w Restauracji Słona Woda. Jest nam niezmiernie miło czytać takie superlatywy. Potwierdzamy, że proponowane przez nas menu oczarowało już niejednego Gościa zarówno w kwestii genialnego smaku, ale i niezwykle wyjątkowego podania - to miłe, że zdobyło kolejny pozytywny głos uznania :-) Kameralność restauracji to jej wielki atut, a najlepsza atmosfera to zasługa Zespołu, który swoją pracę wykonuje z wielką pasją, stąd każdy może poczuć się indywidualnie wyjątkowo. Cieszymy się, że odkrycie nas na mapie Sopotu jest tak miło wspominane - zarazem mamy nadzieję, że wspomnienia skłonią do ponownych odwiedzin. Zapraszamy!

Zrecenzowano 4 września 2019

Jedzenie pyszne, oferta win bardzo atrakcyjna zarówno pod względem wyboru jak i cen!!! Obsługa miła i kompetentna!!! Na pewno wrócimy!

1  Dziękujemy, Funkykoval

Dzień dobry,

pięknie dziękujemy za poświęcenie cennej chwili na podzielenie się opinią z odwiedzin Restauracji Słona Woda. Cieszymy się, że oferta dań oraz propozycja win przypadła Państwu do gustu. Dziękujemy także za docenienie naszego Zespołu. Zachęcamy do częstych powrotów i smakowania nowych smaków :-) Do zobaczenia!

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Razem z mężem wybraliśmy restaurację Słona Woda na świętowanie pierwszej rocznicy ślubu i muszę przyznać,że jedzenie przerosło nasze oczekiwania. Obsługa na NAJWYŻSZYM poziomie. Oboje jesteśmy zachwyceni i polecami wszystkim to CUDOWNE miejsce. Na pewno wrócimy!!!

Dziękujemy, Katarzyna K

Dzień dobry Pani Katarzyno,

serdecznie dziękujemy za podzielenie się recenzją z wizyty w Restauracji Słona Woda. Jest nam niezmiernie miło, że serwowane dania ukoiły podniebienia i zdobyły tak wysokie Państwa uznanie. Dziękujemy za docenienie Zespołu Restauracji Słona Woda, który każdego dnia dokłada wszelkich starań, by komfort obsługiwanego Gościa był na jak najwyższym poziomie. Gorąco zachęcamy do ponownych odwiedzin, by degustować kunszt kulinarny naszych wspaniałych Kucharzy z Szefem Kuchni na czele :-) Do zobaczenia!

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Pięknie podane, niesamowicie smaczne, profesjonalna obsługa i 100m od plaży. 10/10
Będziemy wracać jak tylko będziemy w sopocie.

Dziękujemy, Czbeton
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: LenaTesta, Kierownik, Słona WodaOdpowiedź udzielona 16 października 2019

Dzień dobry,
gorąco dziękujemy za podzielnie się opinią z odwiedzin Restauracji Słona Woda. Cieszymy się, że serwowane dania spełniły oczekiwania, sposób ich podania zachwycił a Zespół zadbał o jak najwyższy poziom obsługi. Miło nam, że odnaleźliście Państwo swój punkt kulinarny na mapie Sopotu, do którego warto wrócić przy kolejnym wypoczynku w Sopocie. Z pewnością czekamy na kolejne Państwa odwiedziny, do zobaczenia!

Przesyłamy słoneczne pozdrowienia,

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Carpaccio z arbuza, śledź z kiszonym
Selerem, zupa homarowa.... dawno nas coś nie zaskoczyło tak smakowo. Naszym
Zdaniem zasługuje na michelin’a:) obsługa genialna. Jakość do ceny bardzo Ok. Polecamy z całego serca i podniebienia!

3  Dziękujemy, Tworek

Dzień dobry,
pięknie dziękujemy za podzielenie się wrażeniami smakowymi z odwiedzin Restauracji Słona Woda. Nic dodać, nic ująć, wymienione dania zachwycają każdego, kto zdecyduje się ich spróbować - carpaccio z arbuza i zupa homarowa to zdecydowanie nr 1 w karcie dań, cieszymy się, że i Państwa oczarowały ;-) Wszystkie wspaniałe słowa są najlepszym podziękowaniem dla Zespołu za świadczony serwis - dziękujemy, że zdobyliśmy tak wysokie uznanie. Mamy nadzieję, że pozytywne wspomnienia zmotywują w przyszłości do ponownych wizyt. Serdecznie zapraszamy!

Przesyłamy słoneczne pozdrowienia,

Słona Woda — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Słona Woda? Podziel się wrażeniami!