“Rewelacja ”
Słona Woda — recenzja

Słona Woda
Nr 51 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjne jedzenie, świetnie skomponowane menu i obsługa na najwyszym poziomie. Do tego bardzo duży wybór dobrych win w rozsądnej cenie i przemiła atmosfera. Szczerze polecam, jedna z najlepszych restauracji w Sopocie i jedno z największych pozytywnych zaskoczeń.

1  Dziękujemy, masterynka

Zrecenzowano 4 września 2019

Jedzenie pyszne, oferta win bardzo atrakcyjna zarówno pod względem wyboru jak i cen!!! Obsługa miła i kompetentna!!! Na pewno wrócimy!

1  Dziękujemy, Funkykoval
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Razem z mężem wybraliśmy restaurację Słona Woda na świętowanie pierwszej rocznicy ślubu i muszę przyznać,że jedzenie przerosło nasze oczekiwania. Obsługa na NAJWYŻSZYM poziomie. Oboje jesteśmy zachwyceni i polecami wszystkim to CUDOWNE miejsce. Na pewno wrócimy!!!

Dziękujemy, Katarzyna K
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Pięknie podane, niesamowicie smaczne, profesjonalna obsługa i 100m od plaży. 10/10
Będziemy wracać jak tylko będziemy w sopocie.

Dziękujemy, Czbeton
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: LenaTesta, Kierownik, Słona WodaOdpowiedź udzielona 2 dni temu

Dzień dobry,
gorąco dziękujemy za podzielnie się opinią z odwiedzin Restauracji Słona Woda. Cieszymy się, że serwowane dania spełniły oczekiwania, sposób ich podania zachwycił a Zespół zadbał o jak najwyższy poziom obsługi. Miło nam, że odnaleźliście Państwo swój punkt kulinarny na mapie Sopotu, do którego warto wrócić przy kolejnym wypoczynku w Sopocie. Z pewnością czekamy na kolejne Państwa odwiedziny, do zobaczenia!

Przesyłamy słoneczne pozdrowienia,
Zespół Restauracji Słona Woda

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Carpaccio z arbuza, śledź z kiszonym
Selerem, zupa homarowa.... dawno nas coś nie zaskoczyło tak smakowo. Naszym
Zdaniem zasługuje na michelin’a:) obsługa genialna. Jakość do ceny bardzo Ok. Polecamy z całego serca i podniebienia!

3  Dziękujemy, Tworek

Dzień dobry,
pięknie dziękujemy za podzielenie się wrażeniami smakowymi z odwiedzin Restauracji Słona Woda. Nic dodać, nic ująć, wymienione dania zachwycają każdego, kto zdecyduje się ich spróbować - carpaccio z arbuza i zupa homarowa to zdecydowanie nr 1 w karcie dań, cieszymy się, że i Państwa oczarowały ;-) Wszystkie wspaniałe słowa są najlepszym podziękowaniem dla Zespołu za świadczony serwis - dziękujemy, że zdobyliśmy tak wysokie uznanie. Mamy nadzieję, że pozytywne wspomnienia zmotywują w przyszłości do ponownych wizyt. Serdecznie zapraszamy!

Przesyłamy słoneczne pozdrowienia,
Zespół Restauracji Słona Woda

Słona Woda — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Słona Woda? Podziel się wrażeniami!