“Super miejsce”
Słona Woda — recenzja

Słona Woda
Nr 63 wśród 265 Restauracje (Sopot)
Zrecenzowano 4 września 2019

Jedzenie pyszne, oferta win bardzo atrakcyjna zarówno pod względem wyboru jak i cen!!! Obsługa miła i kompetentna!!! Na pewno wrócimy!

1  Dziękujemy, Funkykoval
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: LenaTesta, Kierownik, Słona WodaOdpowiedź udzielona 26 grudnia 2019

Dzień dobry,

pięknie dziękujemy za poświęcenie cennej chwili na podzielenie się opinią z odwiedzin Restauracji Słona Woda. Cieszymy się, że oferta dań oraz propozycja win przypadła Państwu do gustu. Dziękujemy także za docenienie naszego Zespołu. Zachęcamy do częstych powrotów i smakowania nowych smaków :-) Do zobaczenia!

Przesyłamy nadmorskie pozdrowienia,

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Razem z mężem wybraliśmy restaurację Słona Woda na świętowanie pierwszej rocznicy ślubu i muszę przyznać,że jedzenie przerosło nasze oczekiwania. Obsługa na NAJWYŻSZYM poziomie. Oboje jesteśmy zachwyceni i polecami wszystkim to CUDOWNE miejsce. Na pewno wrócimy!!!

Dziękujemy, Katarzyna K

Dzień dobry Pani Katarzyno,

serdecznie dziękujemy za podzielenie się recenzją z wizyty w Restauracji Słona Woda. Jest nam niezmiernie miło, że serwowane dania ukoiły podniebienia i zdobyły tak wysokie Państwa uznanie. Dziękujemy za docenienie Zespołu Restauracji Słona Woda, który każdego dnia dokłada wszelkich starań, by komfort obsługiwanego Gościa był na jak najwyższym poziomie. Gorąco zachęcamy do ponownych odwiedzin, by degustować kunszt kulinarny naszych wspaniałych Kucharzy z Szefem Kuchni na czele :-) Do zobaczenia!

Przesyłamy nadmorskie pozdrowienia,

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Pięknie podane, niesamowicie smaczne, profesjonalna obsługa i 100m od plaży. 10/10
Będziemy wracać jak tylko będziemy w sopocie.

Dziękujemy, Czbeton
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: LenaTesta, Kierownik, Słona WodaOdpowiedź udzielona 16 października 2019

Dzień dobry,
gorąco dziękujemy za podzielnie się opinią z odwiedzin Restauracji Słona Woda. Cieszymy się, że serwowane dania spełniły oczekiwania, sposób ich podania zachwycił a Zespół zadbał o jak najwyższy poziom obsługi. Miło nam, że odnaleźliście Państwo swój punkt kulinarny na mapie Sopotu, do którego warto wrócić przy kolejnym wypoczynku w Sopocie. Z pewnością czekamy na kolejne Państwa odwiedziny, do zobaczenia!

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Carpaccio z arbuza, śledź z kiszonym
Selerem, zupa homarowa.... dawno nas coś nie zaskoczyło tak smakowo. Naszym
Zdaniem zasługuje na michelin’a:) obsługa genialna. Jakość do ceny bardzo Ok. Polecamy z całego serca i podniebienia!

3  Dziękujemy, Tworek

Dzień dobry,
pięknie dziękujemy za podzielenie się wrażeniami smakowymi z odwiedzin Restauracji Słona Woda. Nic dodać, nic ująć, wymienione dania zachwycają każdego, kto zdecyduje się ich spróbować - carpaccio z arbuza i zupa homarowa to zdecydowanie nr 1 w karcie dań, cieszymy się, że i Państwa oczarowały ;-) Wszystkie wspaniałe słowa są najlepszym podziękowaniem dla Zespołu za świadczony serwis - dziękujemy, że zdobyliśmy tak wysokie uznanie. Mamy nadzieję, że pozytywne wspomnienia zmotywują w przyszłości do ponownych wizyt. Serdecznie zapraszamy!

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Świetna kuchna w jednej z najlepszych lokalizacji w Trójmieście. Jedzenie bardzo wysokiej jakości, co wbrew pozorom nie jest regułą, ale też bez niepotrzebnych udziwnień. Wszystko nam smakowało, nie było żadnej wtopy :) Fajnie, że menu zmienia się co sezon i są w nim opcje wegetariańskie. Marzy mi się zorganizowanie tam rodzinnego przyjęcia - jest to idealne miejsce na takie okazje :) Ale na pewno wrócę tam jesienią, aby spróbować nowego menu ;)

1  Dziękujemy, anna_trojmiasto

Dzień dobry,
bardzo dziękujemy za poświęcenie cennej chwili na podzielenie się recenzją z odwiedzin Restauracji Słona Woda. Cieszymy się, że wybrane dania w pełni ukoiły podniebienia, smakowały :-) Miło nam, że lokalizacja także pozytywnie zachwyciła - bliskość plaży i urokliwa zieleń sprawiają, że delektowanie się wyśmienitymi smakami jest jeszcze przyjemniejsze :-) Jesienne menu nadejdzie już niebawem, a tymczasem warto odwiedzić nas podczas jesiennego Restaurant Week już 16-31.10.2019, zapraszamy!

Słona Woda — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Słona Woda? Podziel się wrażeniami!