“Gorzej niż w podrzędnej restauracji!!!”
Cyrano et Roxane — recenzja

Cyrano et Roxane
Nr 6 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Kuchnie: Francuska, Pub-restauracja, Winiarnia
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Rodziny z dziećmi, Specjalne okazje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Obiad, Lunch, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 7 września 2019

To nie była nasza pierwsza wizyta , zawsze było genialnie tym razem to co nas spotkało zabiło dobre wrażenie o tym miejscu. Zawsze zamawiam tradycyjnie kaczkę bo kiedyś była fantastycznie dobra .Wczoraj była najgorszą jaka jadłem w swoim życiu . Była sucha i zimna w środku , sałata mokra ze wody bez dressingu a ziemniaki całe zalane czosnkiem i również zimne . Restauracja dla mnie spalona . Obsługa też pozostawia wiele do życzenia. Nie polecam ;(

1  Dziękujemy, Dada P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marc1960pl, Propriétaire, Cyrano et RoxaneOdpowiedź udzielona 9 września 2019

We are really sorry about the problem with the duck confit. Thanks for your information that we have immediatly forwarded to our cooks.
But what a pity not to have directly informed us of this problem on place. It was so easy to change your dish and to correct our mistake. I really hope you will have the opportunity to come back tu us (and please let me know if you make me the plesure of coming back) so that we can correct the bad remaining of this problem.
Best Rgds,
Marc Petit

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przemiła obsługa, pyszne jedzenie, urocze wnętrze . Położenie tuż przy torach kolejowych dodaje swoistego smaczku. Nigdy nie jadłam ta dobrze przyrządzonej ośmiornicy. Zupy tez godne polecenia

1  Dziękujemy, katarzynabarbaras
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marc1960pl, Propriétaire, Cyrano et RoxaneOdpowiedź udzielona 25 sierpnia 2019

Bardzo dziekuje :-)

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Polecam serdecznie. Miejsce kameralne, z dala od tłumów lecz nadal w centrum turystycznym. Kuchnia francuska i serwis na bardzo wysokim poziomie. Obsługuje sam właściciel (rodowity Francuz )z rodziną. Omawia całe menu, poleca topowe dania, doradza przy wyborze win. Idealne miejsce na romantyczną kolację we dwoje. Ceny adekwatne do całości. Nieodzowny punkt odwiedzin w Sopocie❤️

Dziękujemy, agnes7608
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marc1960pl, Propriétaire, Cyrano et RoxaneOdpowiedź udzielona 12 sierpnia 2019

Bardzo dziekuje. Merci beaucoup. :-)

Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Potrawy bardzo przecietne .Ceny nieadekwatne do smaku i prezentacji potraw.
Gwiazdą menu jest foie gras ale przy odpowiedniej jakości skladnikach trudno jest ten rodzaj potrawy zepsuć . Brak menu dla dzieci .Przygotowanie makaronu dla dziecka okazalo sie przerastac umiejętności kulinarne kucharza .Makaron dotarł zimny i rozgotowany

Dziękujemy, konaprocess
Zrecenzowano 10 lipca 2019

Cyrano et Roxane podbiło nie tylko nasze podniebienia, ale również nasze serca. Pierwsze - za sprawą przepysznego jedzenia, drugie - za sprawą niezwykle przyjaznych i otwartych właścicieli restauracji - francusko-polskiej pary. Na przystawkę zamówiliśmy deskę francuskich serów i wędlin, z dania głównego wybraliśmy kaczkę, a na deser creme brulee. Do tego butelka francuskiego czerwonego wina. Potrawy przewyższyły moje oczekiwania - fenomenalny smak, doskonała jakość, nie przesadzę jeśli powiem, że było IDEALNIE. To co wyróżnia to miejsce, to właściciel, który opisuje dania znajdujące się w karcie i doradza, dzięki czemu wybór potrawy staje się łatwiejszy. Zaangażowanie i optymizm właścicieli na najwyższym poziomie - niespotykana otwartość w stosunku do gości. Wnętrze lokalu jest również unikalne - restauracja ma swój urok. Bardzo się cieszę, że wybrałam Cyrano et Roxane na świętowanie urodzin - miejsce to zawsze było na naszej liście "must-see", gdyż często słyszeliśmy świetne opinie o tym miejscu. Dziękujemy również za piękny urodzinowy gest! :) Z całego serca polecam!

Dziękujemy, Kasia R
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marc1960pl, Propriétaire, Cyrano et RoxaneOdpowiedź udzielona 12 lipca 2019

Bardzo bardzo dziekuje ! Merci beaucoup :-)

Cyrano et Roxane — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Cyrano et Roxane? Podziel się wrażeniami!