“Spotkanie ze znajomymi”
Cyrano et Roxane — recenzja

Cyrano et Roxane
Nr 3 wśród 253 Restauracje (Sopot)
Kuchnie: Francuska, Pub-restauracja, Winiarnia
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Rodziny z dziećmi, Specjalne okazje
Opcje wyżywienia: Lunch, Obiad, Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje

Ten klimat restauracji przyciąga że chce się tam ciągle wracać jedzenie przepyszne a obsługa przemiła byliśmy ze znajomymi 21.04 i napewno niebawem znowu wrócimy

Dziękujemy, Agata P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marc1960pl, Propriétaire, Cyrano et RoxaneOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Bardzo dziękuje

Zrecenzowano 15 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Winiarnia Francuska. Wspaniałe klimatyczne miejsce z przmiłą obsługą. Można napić się dobrego wina i zjeść wspaniały posiłek nie stresując się tlumami ludu przemierzajacymi Mąciak.
Zawsze polecam to miejsce

Dziękujemy, Michał B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marc1960pl, Propriétaire, Cyrano et RoxaneOdpowiedź udzielona 16 kwietnia 2018

Bardzo dziękuje

Zrecenzowano 14 kwietnia 2018

zaintrygowani wcześniejszymi opiniami, przy okazji pobytu w Sopocie postanowiliśmy sprawdzić organoleptycznie. Miały być kalmary, były mule. Rewelacja! Jutro zupa rakowa. Przy następnej okazji kaczka. Calvados rewelacja, kawa pyszna. Atmosfera i obsługa wzorcowa!. jeśli ktoś jest w Sopocie i chce zjeść coś wyjątkowego, to w Cyrano z pewnością znajdzie coś dla siebie. Właściciel naprawdę wie, co to jest kuchnia francuska. Gorąco polecamy! My z pewnością będziemy zaglądać przy każdym pobycie w Sopocie.

Dziękujemy, jan n
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marc1960pl, Propriétaire, Cyrano et RoxaneOdpowiedź udzielona 15 kwietnia 2018

Bardzo dziękuje... Merci beaucoup

Zrecenzowano 6 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Sugerujac sie opiniami na tripadvizorze, wybraliśmy sie do restauracji na rodzinny obiad. Przywiali nas wlasciciele, opowiedzieli o swoim pochodzeniu, potrawach i polecili znakomite wino. Kazdy z nas zamówił cos innego, bylismy w 4. Nie moglismy przestac zachwycać sie smakami :) zupa z soczewicy byla wyjatkowa, podobnie jak ser camamber, kaczka, zupa cebula czy okon morski ! Polecamy kazde z tych dan :) slimaki- jesli ktos lubi tez godne polecenia. Nasz fantastyczny pobyt sfinalizował przepyszny creme brulee - koniecznie zostawice sobie odrobine miejsca w żołądku na ten francuski specjał ;))

Dziękujemy, Agnieszka C
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marc1960pl, Propriétaire, Cyrano et RoxaneOdpowiedź udzielona 7 kwietnia 2018

Zrecenzowano 31 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Byłem zjadłem wrócę. Ryba pyszna. Deser piękny. Karta win delikatna. Przepyszne miejsce dla podniebienia. Polecam sam będę wracał bo warto.

Dziękujemy, Ligoń K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marc1960pl, Propriétaire, Cyrano et RoxaneOdpowiedź udzielona 1 kwietnia 2018

Cyrano et Roxane — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Cyrano et Roxane? Podziel się wrażeniami!