“Przepyszne!”
El Regreso — recenzja

El Regreso
Nr 21 wśród 296 Restauracje (Sopot)

Przepyszne jedzenie, miła obsługa. Wpadliśmy wieczorkiem na kolacje, wróciliśmy następnego dnia na obiad :)

Każdy kto uwielbia meksykańską kuchnie znajdzie tu coś dla siebie, a ci, którzy nie znają na pewno zakocha się w niej :)

Dziękujemy, suldarr

Odwiedzilismy to miejsce ostatnio i byłam zachwycona!!! Pyszne jedzenie, miła obsługa, świetna lokalizacja. Wnętrze bardzo przytulne , pełno uroczych dekoracji, cytryny na zewnątrz niesamowity ogródek w którym na zimę ma być podawane grzane wino kocyki , maja być tez grzybki wiec będzie można się ogrzać w trakcie zimowego spaceru❤️ jestem zauroczona tym miejscem, na pewno wroce

Dziękujemy, annacH6670LT
Zrecenzowano 6 września 2019

Bardzo sympatycznie. Właścicielka z pasją podchodzi do tematu gastronomii. Zupa chili con ciebie ciebie i pierożki smaczne, fajita rewelacja. Polecam

1  Dziękujemy, Ewa P
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, uczciwa cena w stosunku do wielkości porcji. Lokalizacja też na plus. Miła obsługa, szczególnie Pan Mateusz. Burrito z halloumi 10/10. Polecam!

1  Dziękujemy, dominikakolosinska
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, fajita z krewetkami wyborna ! Świetne drinki i fenomenalna obsługa , kelner Mateusz miły i profesjonalny :)

1  Dziękujemy, silvertape222

El Regreso — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sopot, Pomorskie
Sopot, Pomorskie

Byłeś(-aś) w El Regreso? Podziel się wrażeniami!