“Bardzo miło”
El Regreso — recenzja

El Regreso
Nr 21 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Zrecenzowano 6 września 2019

Bardzo sympatycznie. Właścicielka z pasją podchodzi do tematu gastronomii. Zupa chili con ciebie ciebie i pierożki smaczne, fajita rewelacja. Polecam

1  Dziękujemy, Ewa P

Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, uczciwa cena w stosunku do wielkości porcji. Lokalizacja też na plus. Miła obsługa, szczególnie Pan Mateusz. Burrito z halloumi 10/10. Polecam!

1  Dziękujemy, dominikakolosinska
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, fajita z krewetkami wyborna ! Świetne drinki i fenomenalna obsługa , kelner Mateusz miły i profesjonalny :)

1  Dziękujemy, silvertape222
Zrecenzowano 2 września 2019

Polecam El Regreso przy samej plazy w Sopocie , mila obsluga i przepyszne skrzydelka w sosie ostro slodkim - palce lizac:)

1  Dziękujemy, krisspl
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bez zarzutu . Obsługa na duży plus . Lokalizacja bardzo dobra . Ceny jak na Sopot bardzo przyzwoite . Polecam .

1  Dziękujemy, 765rafa_z

El Regreso — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sopot, Pomorskie
Sopot, Pomorskie

Byłeś(-aś) w El Regreso? Podziel się wrażeniami!