“Dobre jedzenie , fajna atmosfera ”
El Regreso — recenzja

El Regreso
Nr 21 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bez zarzutu . Obsługa na duży plus . Lokalizacja bardzo dobra . Ceny jak na Sopot bardzo przyzwoite . Polecam .

1  Dziękujemy, 765rafa_z

Zrecenzowano 1 września 2019

Świetna obsługa m.in. Pana Mateusza
Najlepsze nachosy w całym trojmiescie. Polecam także domowe lemoniady

1  Dziękujemy, Ewa F
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybralismy sie z rodziną na obiad do tej restauracji. Zamowilismy chili con carne, będące zmiksowanym mięsem bez smaku z dodatkiem fasoli. Przystawki to zapiekane papryczki i nachosy z serem. Na danie głównie okropny i bez smaku burger oraz jałowe fajitas. Porażką okazało sie guacamole doprawione kuminem!(?) Najlepsze z całego zamowienia byly nachosy oraz lemoniada. Kelnerki choć miłe jakby nie ogarniały w połowie wypełnionego lokalu. Zatruć się nie zatrujecie ale przyjemności to jedzenie nie sprawi.

1  Dziękujemy, KrolKier
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Polecam ,obsluga bardzo dobra,mila ,pomocna ,Jedzenie bardzo dobre ,Atrakcje typo;Zorro bardzo ciekawe ,Ogolnie bylam zadowolona

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Johana G
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Urokliwa restauracja, w ktorej jedzenie smakuje kazdego roku lepiej. Widac, ze wlasciciele sledza trendy gdyz w karcie pojawiaja sie dania przyjazne wegetarianom. Bardzo polecam burrito z hallumi, ostrosc na zyczenie pasujaca do kazdego gustu.

Dziękujemy, 81nichc

El Regreso — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sopot, Pomorskie
Sopot, Pomorskie

Byłeś(-aś) w El Regreso? Podziel się wrażeniami!