“Najlepsze curry w trójmieście ”

Bangkok - Thai Food & Bar
Zamów online
Nr 57 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Opis: Szefowie kuchni z Tajlandii, prawdziwe tajskie potrawy, wyjątkowy klimat przeniesiony prosto z azjatyckich ulic i nietuzinkowe drinki - witajcie w Bangkoku!
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetny lokal oferujący najlepsze curry w trójmieście.

Czasem zamawiamy z dostawą do domu.
Zawsze niezawodnie świetny smak.

1  Dziękujemy, 655stanislawd

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie przepyszne. Najlepszy Pad-Thai w Polsce. Polecam także zielone curry. Obsługa bardzo przyjazna.

Dziękujemy, Parr0t
Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Słyszałem mnóstwo pozytywnych opinii o tym lokalu, sam jestem z Sopotu, ale ze względu na pobyt za granica, nie miałem okazji odwiedzić wcześniej. W końcu nadszedł ten dzień, fajny, słoneczny dzień, pierwszego dnia urlopu w domu, postanowiłem odwiedzić lokal. W środku stolik trzyosobowy, na zewnątrz dwa stoły dwuosobowe. Zamówiłem piwo i dwa dania. Piwo otrzymałem dosyc szybko, ale znając realia gastronomii, wiadomym było, ze na jedzenie przyjdzie chwile poczekać, minęło 20 minut, w lokalu pojawił się stół osmiosobowy plus dwa kolejne dwuosobowe. Siedziałem, pijąc piwo i wyobrażając sobie smak zamówionych potraw. W tym samym czasie stół ośmioosobowy złożył zamówienie, tak samo jak kolejne dwa dwuosobowe, było to około 30 minut od złożenia mojego zamówienia. Po około kolejnych dziesięciu minutach, stół ośmioosobowy otrzymał zamówione danie, a po kolejnych paru minutach dwa pozostałe stoły również, a ja siedziałem jak ten baran z tym piwem i czekałem aż ktokolwiek z obsługi zainteresuje się moja osoba. Niestety, po zadaniu pytania jak długo mam czekać na moje zamówienie, zostałem skwitowany ze pan „dopiero zaczął prace” - rozumiem, ale będąc kelnerem warto byłoby mimo wszystko zainteresować się zaistniała sytuacja. Poczekałem pare kolejnych minut i pare kolejnych łyków mojego piwa a dań się nie doczekałem, poprosiłem wiec o rachunek za samo piwo, pan który mi je wystawił był uprzejmy, choć tak na prawdę w ogóle nie podjął żadnego działania w kierunku naprawienia sytuacji a tym bardziej dostarczenia mi zamówionego jedzenia. Po uiszczeniu rachunku wróciłem do stolika dokończyć to nieszczęsne piwo, które piłem dosyc wolno by mieć miejsce na zamówione dania. Pani kelnerka (brunetka) która przyjęła ode mnie zamówienie ignorowała mnie do granic możliwości. Ogólnie trochę jest mi szkoda tej sytuacji i mojego straconego czasu, sam jestem kucharzem i wiem, ze czasem bywa ciężko, ale nie oszukujmy się, jest to nie do przyjęcia przy mniej wircej osmiu gościach w lokalu (zanim złożyłem zamówienie). Ogólnie czuje niedosyt i jestem zawiedziony, wiązałem z tym lokalem spore nadzieje jako moje kolejne „ulubione ulubione miejsce w Sopocie”, a jedyne co otrzymałem to gorycz i to nie tylko po tym nieszczęsnym piwie, a także pusty żołądek, spędzając w lokalu około godziny. Nie daje jednej gwiazdki tylko ze względu, szacunku dla kucharzy, bo być może jedzenie byłoby smaczne, ale nie było mi dane go skosztować. Jestem rozczarowany. To mija pierwsza opinia na Tripie i nie spodziewałbym się, ze będzie inna niż pozytywna. Wstyd. Zainteresujcie się czasem ludźmi, którzy tak naprawdę płaca Wasze pensje - mam na myśli gości lokalu. Pozdrawiam

Dziękujemy, radek881
Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Stoliki w środku w sezonie letnim trzeba rezerwować , na zewnątrz przy odrobinie cierpliwości są do ,,złapania ,, Pad thai który zamówiłem był wyśmienity .Do tego były do wyboru trzy lemoniady ; klasyczna ,mango j maracuja całkiem przyzwoite .

Dziękujemy, grzegorzpyt1962
Zrecenzowano 2 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa to nieporozumienie, zero zainteresowania. Dania i napoje zamowilismy przy barze po dlugim czekaniu na obsluge, tak jak wszystkie stoliki na zewnatrz lokalu. Chociaz kelnerki doskonale nas widzialy, nikt nie podszedl. Na napoje tez dlugo czekalismy, juz chcielismy opuscic restauracje bo naprawde zwatpilismy czy ktokolwiek do nas podejdzie. Podeszla kelnerka, postawila piwo i kieliszek, o szklanke nawet nie zdazylismy poprosic. Zaraz po tym otrzymalismy dania, bez sztuccow, znowu czekanie, cale szczescie dania uratowaly sytuacje, byly smaczne. Dodam, ze nie bylo duzego ruchu, nie oczekujemy specjalnego traktowania a jedynie podstawowej kultury, dzien dobry, prosze i do widzenia.

Dziękujemy, Karolina W

Bangkok - Thai Food & Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Bangkok - Thai Food & Bar? Podziel się wrażeniami!