Sopot

“Nowoczesne cukiernictwo na uboczu”
Capuccino Cafe Sopot — recenzja

Capuccino Cafe Sopot
Nr 110 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Bardzo przyjemny lokal z ogromnym wyborem tortów. Szczególnie zaskakuje różnorodność tortów bezowych - każdego dnia jest ich kilka. Oprócz tego są też "zwykłe" torty, lecz w nowoczesnym wydaniu - musowe, z praliną, oblane glazurą lustrzaną, z nietypowymi dodatkami np rokitnik. Porcje są duże a kawa smaczna. Dotarliśmy tam tylko dlatego, że przebywaliśmy na wakacjach nieopodal. W innym wypadku miejsce to raczej trudno znaleźć.

Dziękujemy, mariabF5929DE

Zrecenzowano 11 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce zlokalizowane w Kamiennym Potoku oddalone od tłumów wczasowiczów. Ogromny wybór ciast i tortów. Specjalnością są torty bezowe - polecam. Porcje ogromne. Tort bezowy + dzbanek herbaty 20 zł.

1  Dziękujemy, annasL7279UF
Zrecenzowano 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Tym razem nie udało nam się dostać stolika. Ach szkoda. Zadowolilismy się lodami i kawą na wynos. Było pysznie jak zawsze. Polecam. Warto tu wracać.

1  Dziękujemy, Klodi86
Zrecenzowano 7 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jak najbardziej polecam. Bardzo dobra kawa, tort bezowy mango-marakuja i tort z paloną białą czekoladą jak najbardziej dają radę. Ceny jak wszędzie, za to porcje 2x większe jak wszędzie (no w większości). Po spacerze warto się tam wybrać na kawę.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, s_awomird141
Zrecenzowano 29 października 2018 z urządzeń przenośnych

Kiedy trafiłam do Cappucino 1 raz byłam zachwycona ciastami i klimatem,niestety od kilku miesięcy jest coraz gorzej,ciasta są mało smaczne(pp cieście czekoladowym w wakacje ja i mój siostrzeniec mieliśmy rewolucje żołądkową,wszyscy jedliśmy w ciągu dnia to sami poza deserem w cappucino),kelnerki mylą zamówienia. Jednak najgorsza jest obsługa,Panie mają tak niezadowolona miny jakby pracowały tam za karę i nawet nie udają,że goście im przeszkadzają.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Izabela T

Capuccino Cafe Sopot — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Capuccino Cafe Sopot? Podziel się wrażeniami!