“Super miejsce w Sopocie”
Piroman Steak House — recenzja

Piroman Steak House
Nr 15 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Na przystawkę obłędny tatar, swietny steak z polędwicy - majstersztyk, dobre lokalne piwko. Ceny wysokie, ale warto. Na minus przypalone bułeczki z grilla, która niby takie czarne miały być, niestety tłumaczenia kelnera, że taki je i nie ma z tym problemu jakoś do mnie nie przemawiało. Na szczeście za chwile przyniesiono nam nowe, wiec ocena może byc tylko jedna - doskonala knajpa. Polecam!

1  Dziękujemy, Paweł J

Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Tatar wymiata! Steki świetne! Za każdym razem ten sam poziom, ten sam smak! Oby tak dalej! Będziemy zawsze wracać, dzięki ze jesteście :)

1  Dziękujemy, frankpoland
Zrecenzowano 9 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Za każdym razem niezawodnie - rozpływam się przy każdym kęsie steka. Najwyższej jakości mięso plus idealny stopień wysmażenia. Świetnie zmieniające się sezonowo dodatki.
A na deser polecam tatara!

1  Dziękujemy, mopatro
Zrecenzowano 19 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Żeby wystawić ocenę temu miejscu, musiałbym skasować/ zmienić wszystkie poprzednie. Każdy aspekt wizyty na 5. Obsługa z która można sensownie porozmawiać. Jedzenie prima sort. Szczerze to brak mi słów. :) polecam tatar i oczywiście sirloina.

2  Dziękujemy, BartekJ_12
Zrecenzowano 15 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze steki jakie od dawna jadlam, tatar tez rewelacja wszystkie dodatki bajka, jedynie nie moj smak chlodnik ogorkowy .. Wroce tu na pewno

1  Dziękujemy, loonaangela

Piroman Steak House — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sopot, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Piroman Steak House? Podziel się wrażeniami!