“Zdecydowanie polecam!”

T-bone Steak House Sopot
Nr 72 wśród 296 Restauracje (Sopot)

Restauracja ulokowana kilkadziesiąt metrów od głównej, gwarnej arterii Sopotu - można zjeść w przyjemnej atmosferze i spokoju. Doskonała, sezonowana, polska(!) wołowina, smaczne dodatki. Ciekawa selekcja win, które serwowane są w odpowiednich temperaturach, co uznaję za istotne - w innej restauracji zaproponowano mi kostki lodu, by schłodzić wino. Wraz dziewczyną zjedliśmy t-bone’a i antrykot. Oba w punkt. Steakhouse wart polecenia i wielokrotnych powrotów.

Dziękujemy, wkarnacewicz

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Serdecznie polecam
Jedzenie na wysokim poziomie.
Obsługa serdeczna i profesjonalna.
Lokal na szczęście nie jest położony przy "sławetnym" Monciaku, co pozwala na swobodną rozmowę przy stoliku.

Warto odwiedzić

Dziękujemy, beatag550
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Odwiedziłam restauracje T-bone z trojką znajomych. Każde z nas zamówiło steka, który był wyśmienity. Obsługa bardzo pomocna, mimo, ze byliśmy bardzo dociekliwymi gośćmi :) pozdrowienia dla kelnera Adama! Na pewno wrócimy!

Dziękujemy, Magda R
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Zarówno stek jak i burger na najwyższym poziomie smaku, sposobu podania i jakości produktów. Bardzo miła i pomocna obsługa nawet dla tych którzy są pierwszy raz w restauracji ze stekami. Kelner pomaga i doradza co do stopnia wysmażenie. Serdecznie polecam!!!!!

Dziękujemy, Marcel B
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

PyszNe mięsa. Steki rewelacja mięciutkie soczyste nie ma się do czego przyczepić. Obsługa tez na plus. Polecamy :)

Dziękujemy, Cezary K

T-bone Steak House Sopot — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w T-bone Steak House Sopot? Podziel się wrażeniami!