Sopot

“3 wizyty na 5+!”

Prosto Sopot (pizza i piwo)
Nr 13 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Zrecenzowano 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam w wakacje 2018 oraz 2019. Za każdym razem wyszłam najedzona i zadowolona. Pizza prawdziwie włoska, przepyszne! Za każdym razem wybieram cotto i cydr sopocki. Od towarzyszących mi osób wiem, że pozostałe pozycje z menu również pyszne.
Żałuję, że mam tak daleko.
Na prnwo wrócę!

3  Dziękujemy, arakumla

Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszna pizza wegetariańska na cienkim cieście oraz rozgrzewający krem pomidorowy. Nie raz byłam w tym miejscu i uważam, ze to najlepsza pizza w mieście

3  Dziękujemy, nisieks
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra pizza, cienkie ciasto, dobre składniki. Wielkość pizzy raczej dla jednej osoby. Miła obsługa. Polecam

3  Dziękujemy, mongrab
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra pizza i wino, dobra lokalizacja, ceny adekwatne co do jakości składników. Wrócę jeśli będzie okazja

5  Dziękujemy, 377weronikas
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Pyszna pizza w rozsądnej cenie, miła atmosfera. Widać ze obsługa lubi swoją prace. Zdecydowanie polecam !!!

5  Dziękujemy, Radzioflatout

Prosto Sopot (pizza i piwo) — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Prosto Sopot (pizza i piwo)? Podziel się wrażeniami!