“Wege cudo”

Prosto Sopot (pizza i piwo)
Nr 13 wśród 296 Restauracje (Sopot)

Przepyszna pizza wegetariańska na cienkim cieście oraz rozgrzewający krem pomidorowy. Nie raz byłam w tym miejscu i uważam, ze to najlepsza pizza w mieście

3  Dziękujemy, nisieks

Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra pizza, cienkie ciasto, dobre składniki. Wielkość pizzy raczej dla jednej osoby. Miła obsługa. Polecam

3  Dziękujemy, mongrab
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra pizza i wino, dobra lokalizacja, ceny adekwatne co do jakości składników. Wrócę jeśli będzie okazja

5  Dziękujemy, 377weronikas
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Pyszna pizza w rozsądnej cenie, miła atmosfera. Widać ze obsługa lubi swoją prace. Zdecydowanie polecam !!!

5  Dziękujemy, Radzioflatout
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza smaczna na dobrym cienkim dosyć kruchym cieście. Wino młode, smaczne uderzające do głowy :) do obsługi również nie mieliśmy zastrzeżeń. Polecam jak najbardziej. Za dwie pizze i karafkę wina zapłaciliśmy niewiele ponad 80 zł co na centrum Sopotu jest dobrym wynikiem.

5  Dziękujemy, 549damiant

Prosto Sopot (pizza i piwo) — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Prosto Sopot (pizza i piwo)? Podziel się wrażeniami!