“Super śniadania i jeszcze fajniejsza obsługa...”
Starter's — recenzja

Starter's
Nr 64 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Opis: STARTER’S, miejsce w którym wszystko się zaczyna! Klasyka koktajli w nowoczesnych odsłonach, autorskie pomysły na bazie niepowtarzalnych syropów i kordiałów naszego przepisu. Bogate menu barowe uzupełnia krótka, dopracowana karta, gdzie wśród naszych propozycji znajdziecie nie tylko dania główne, ale także startery od których zacznie się Wasze najlepsze #beforeparty w Sopot Centrum w STARTER'S!
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jezeli zalezy Tobie na swietnym rozpoczeciu dnia lub lekkiej przekasce na dalsza czesc dnia to to jest to miejsce ... przepyszne sniadania dadza Ci energie na caly dzien. Mila obsluga ktora tu jest rewelacyjna doloza do tego dobra i pozytywna energie od siebie tu az chce sie wracac...

Dziękujemy, Maciek79
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 221krzysiekg, Właściciel, Starter'sOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Super‼️
Serdecznie dziękujemy za takie miłe słowa i ocenę, już nie możemy doczekać się następnego spotkania‼️

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Śniadanie (jajecznica) bardzo smaczne z mega dobrym pieczywem i do tego mega pyszna kawa oraz bardzo sympatyczne Panie. Polecam!

Dziękujemy, 843rafalm
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 221krzysiekg, Właściciel, Starter'sOdpowiedź udzielona 31 sierpnia 2019

Bardzo nam miło, dziękujemy za opinię i ocenę.

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne śniadanie, jedliśmy omlet oraz tosty francuskie. Miła obsługa, duże porcje, na pewno wyjdzie się najedzonym :)

Dziękujemy, grzegorz_grzegorz

Dziękujemy za opinie, bardzo się cieszymy ze wszystko smakowało❤️
Do zobaczenia oby jak najszybciej

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W restauracji byłem pare razy na śniadaniu i za każdym razem chciałem wrócić następnego dnia i zjeść coś jeszcze. Świeże, ładnie podane i przepyszne jedzenie oraz miła obsługa powodują, że ta restauracja zasługuje na maksymalną ilość punktów.

Dziękujemy, rudolfrss
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 221krzysiekg, Właściciel, Starter'sOdpowiedź udzielona 28 sierpnia 2019

Niezmiernie nam miło słyszeć takie słowa, bardzo dziękujemy ❤️

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre śniadania, składające się ze zdrowych składników. Obsługa miła i pomocna. Zdecydowanie polecamy.

Dziękujemy, kkarolcia007
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 221krzysiekg, Właściciel, Starter'sOdpowiedź udzielona 17 sierpnia 2019

Dziękujemy bardzo za ocenę. Cieszymy się, ze wszystko smakowało i zapraszamy ponownie.

Starter's — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sopot, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Starter's? Podziel się wrażeniami!