“Bardzo smacznie ”
Starter's — recenzja

Starter's
Nr 63 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Opis: STARTER’S, miejsce w którym wszystko się zaczyna! Klasyka koktajli w nowoczesnych odsłonach, autorskie pomysły na bazie niepowtarzalnych syropów i kordiałów naszego przepisu. Bogate menu barowe uzupełnia krótka, dopracowana karta, gdzie wśród naszych propozycji znajdziecie nie tylko dania główne, ale także startery od których zacznie się Wasze najlepsze #beforeparty w Sopot Centrum w STARTER'S!
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Śniadanie (jajecznica) bardzo smaczne z mega dobrym pieczywem i do tego mega pyszna kawa oraz bardzo sympatyczne Panie. Polecam!

Dziękujemy, 843rafalm
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 221krzysiekg, Właściciel, Starter'sOdpowiedź udzielona 31 sierpnia 2019

Bardzo nam miło, dziękujemy za opinię i ocenę.

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne śniadanie, jedliśmy omlet oraz tosty francuskie. Miła obsługa, duże porcje, na pewno wyjdzie się najedzonym :)

Dziękujemy, grzegorz_grzegorz

Dziękujemy za opinie, bardzo się cieszymy ze wszystko smakowało❤️
Do zobaczenia oby jak najszybciej

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W restauracji byłem pare razy na śniadaniu i za każdym razem chciałem wrócić następnego dnia i zjeść coś jeszcze. Świeże, ładnie podane i przepyszne jedzenie oraz miła obsługa powodują, że ta restauracja zasługuje na maksymalną ilość punktów.

Dziękujemy, rudolfrss
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 221krzysiekg, Właściciel, Starter'sOdpowiedź udzielona 28 sierpnia 2019

Niezmiernie nam miło słyszeć takie słowa, bardzo dziękujemy ❤️

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre śniadania, składające się ze zdrowych składników. Obsługa miła i pomocna. Zdecydowanie polecamy.

Dziękujemy, kkarolcia007
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 221krzysiekg, Właściciel, Starter'sOdpowiedź udzielona 17 sierpnia 2019

Dziękujemy bardzo za ocenę. Cieszymy się, ze wszystko smakowało i zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo pyszne jedzenie, przemiła obsługa, przyjazne dla zwierzatek, cena odpowiednia do ilości podanych potraw. Jak już się tam jest napewno trzeba spróbować lemoniady :) Po tygodniowym pobycie w trójmieście i odwiedzeniu dużej ilości restauracji, mogę stwierdzić, że restauracja Starter's najbardziej przypadła mi do gustu.

Dziękujemy, angelikax2019
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 221krzysiekg, Właściciel, Starter'sOdpowiedź udzielona 21 sierpnia 2019

Bardzo nam miło, dziękujemy za ocenę. Zapraszamy ponownie.

Starter's — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sopot, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Starter's? Podziel się wrażeniami!