“Kawa i lody”

Milano De Marco Gelateria
Nr 215 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Pyszne naturalne lody oraz świeżo zmielona i bardzo smaczna kawa - kwintesencja relaksu podczas popołudniowej przerwy w spacerach wzdłuż sopockiej plaży.
Polecam

Dziękujemy, Agnieszka C

Zrecenzowano 11 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Kiedys wspaniale lody i wloska kawa. Wlasciciele sadza, ze glupi mieszkancy i turysci pod szyldem Włoch kupia wszystko i zdecydowanie zamienili dobre produkty na bylejaka kawę i przypadkowe nijakie lody. Czuje sie oszukana i nigdy tam nie wroce. Cale szczescie w Sopocie jest wybor proponuje wiecej jakosci z szacunku do klienta.ceny koszmarne

1  Dziękujemy, Robert S
Zrecenzowano 28 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pani nabiła mi Maly lód za 7zl... maly włoski lód za 7 zl... Lol.. kupilem takie dwa i dopiero pod wieczor mysle o co chodzi dwa male lody 14zl wiem ze nad morzem drogo ale bez przesady...

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Tomek B
Zrecenzowano 18 kwietnia 2018

Przeciętne lody, przeciętne gofry, Brak logistyki- za ladą dwóch panów, którzy sobie nie radzili z zamówieniami, w dodatku obydwaj mieli takie miny, że bez kija ani przystąp.Są w Sopocie lepsze miejsca ze smaczniejszymi lodami. Na pewno nie wrócę, bo sama legenda nie wystarczy. Nie polecam.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, hoshem
Zrecenzowano 27 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczna kawa Illy, pyszny rogalik z powidlem śliwkowym, lody ok. Super miła obsługa! Wybór win skromny. Ogólnie sympatyczne miejsce.

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, Wojciech L

Milano De Marco Gelateria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Milano De Marco Gelateria? Podziel się wrażeniami!