“Polecamy grupa z Kielc”
Sphinx — recenzja

Sphinx
Nr 217 wśród 296 Restauracje (Sopot)

Po pobycie w tej restauracji nasze odczucia są jak najbardziej pozytywne. Obsługa miła i bardzo energiczna. Obiad został podany bardzo sprawnie choć grupa liczyła 50 osób, który był bardzo smaczny i obfity. Można było zróżnicować menu i osoby na diecie dostały dietetyczny posiłek. Kolejnym plusem jest lokalizacja, po spacerze po Molo i przejście przez Monciak można odpocząć i posilić się, a cena posiłku bardzo przystępna.

Dziękujemy, Andrzej B

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

nie zjedlismy bo nie doczekalismy sie kelnera ,nigdy nie zostalismy tak potraktowani,nigdy juz nie odwiedzimy tej restauracji

1  Dziękujemy, Wojciech W
Zrecenzowano 20 lipca 2019

Bardzo dobre jedzenie, świetna I szybka obsługa, miłym zaskoczeniem była muzyka na żywo oraz czystość w restauracji. Generalnie wszystko na plus. Polecam I wrócę tu na pewno

Dziękujemy, Zwariowany
Zrecenzowano 14 lipca 2019

Wszystko OK. Łapka w górę za starania i zaangażowanie pracowników. Oczywiście jedzenie decyduje, że chętnie się tu wraca. Polecamy :)

1  Dziękujemy, Edyta B
Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Poszedłem tam jak zawsze gdy nam problem z wyborem i sieciówka to ułatwia. Niestety. Stek medium to well done. Na domiar złego kelner twierdzi że kuchnia inaczej nie potrafi. Na marginesie jedynie kelner obronił nieznacznie honor restauracji. Jak do sphinx to nie w Sopocie.

Dziękujemy, playz2019

Sphinx — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Sphinx? Podziel się wrażeniami!