“Wczesna kolacja na plaży”
M15 Restaurant & Bar — recenzja

M15 Restaurant & Bar
Nr 213 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Opis: Proponujemy Państwu kuchnię opartą o regionalne i sezonowe produkty najwyższej jakości, pochodzące od ekologicznych dostawców, a ryby słodkowodne z kaszubskich jezior. Naszą specjalnością jest nowoczesna kuchnia polska. W naszych daniach wracamy do korzeniu i klasyki sztuki kulinarnej, które odżywają przy wykorzystaniu autorskich technik gotowania. Połączenia smakowe są zaskakujące i często zapomniane. Sprawdźcie sami! Na plaży z widokiem na morze, plac zabaw dla dzieci. Wejście na plażę Sopot nr. 15
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal położony praktycznie na plaży.
Stoliki na zewnątrz pod parasolami. Wpadliśmy tuż przed 18:00, pustawo.
Miła obsługa
Zamówiliśmy makarony; papardele z krewetkami i rakami oraz czarny makaron z małżami ( mulami ) w sosie śmietanowym. Bardzo dobre, polecam.
Karta win bardzo obszerna, ale to wino które chcieliśmy zamówić okazało się nieosiągalne.
Polecono nam Chardonnay z USA - bardzo przeciętne.
Dla niewymagających

Dziękujemy, Mariusz G

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Często bywamy w Gdańsku. Tym razem zrobiliśmy Dwa podejścia. Jedno - przy którym na szybkie picie zamówiliśmy lemoniadę z arbuza i ogórka. Kawe i prosecco. Lemoniada poza wrzuconym małym plasterkiem arbuza nie miała z opisem nic wspólnego . To zwykła woda z obrzydliwym syropem. Ogórka nigdy nie widziała... i to to kosztuje 16 zł !!!! Kawa pyszna.
Kolejny raz przez 30 min próbowaliśmy doprosić się menu i 3 kelnerów twierdzili ze ktoś podejdzie . Niestety nie było nam dane sue doczekać .
Szkoda... w ubiegłym roku cały nasz wyjazd tu zaglądaliśmy. Zdecydowanie cena w przypadku tego miejsca nie równa się jakość.
Zdecydowanie odradzam !!!

Dziękujemy, 475sabinas
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie,spory wybór,świetna lokalizacja.
Zarówno śniadania jak i obiady bardzo smaczne.
Koncerty wieczorne bardzo przyjemne

Dziękujemy, 199Magda
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Typowa knajpa która bazuje na tym ze jest w bardzo dobrej lokalizacji. Raczej za nic mają tu dbanie o względy gościa. Bardzo długi czas oczekiwania na kelnera. Stoliki się bujają, ryba tłusta jak olej kujawski, frytki zimne, drinki rozwodnione. Pozdrawiam serdecznie.

Dziękujemy, PrimeDave
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Porażka - odradzam miejsce ... tłocznie festyniarsko bez pomysłu na gości - chyb jedynie żeby ogolić z kasy ale nawet na to nie ma szansy z taka fatalną obsługa
jedyny plus to lokalizacja i koniec.
Lepsze rozwiązanie to leżenie na piachu.
Obsługa na fochu ze musi pracować.
Menu rzucone przez „ kelnera” nie obrażając innych profesjonalistów bez żadnego słowa ani dzień dobry ani pocałuj mnie w dup... innymi słowy przypadkowi ludzie z łapanki bez żadnego przygotowania.

2  Dziękujemy, marcinn448

M15 Restaurant & Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w M15 Restaurant & Bar? Podziel się wrażeniami!