“Pyszne jedzenie z pięknym widokiem na wode”
M15 Restaurant & Bar — recenzja

M15 Restaurant & Bar
Nr 212 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Opis: Proponujemy Państwu kuchnię opartą o regionalne i sezonowe produkty najwyższej jakości, pochodzące od ekologicznych dostawców, a ryby słodkowodne z kaszubskich jezior. Naszą specjalnością jest nowoczesna kuchnia polska. W naszych daniach wracamy do korzeniu i klasyki sztuki kulinarnej, które odżywają przy wykorzystaniu autorskich technik gotowania. Połączenia smakowe są zaskakujące i często zapomniane. Sprawdźcie sami! Na plaży z widokiem na morze, plac zabaw dla dzieci. Wejście na plażę Sopot nr. 15
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie,spory wybór,świetna lokalizacja.
Zarówno śniadania jak i obiady bardzo smaczne.
Koncerty wieczorne bardzo przyjemne

Dziękujemy, 199Magda

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Typowa knajpa która bazuje na tym ze jest w bardzo dobrej lokalizacji. Raczej za nic mają tu dbanie o względy gościa. Bardzo długi czas oczekiwania na kelnera. Stoliki się bujają, ryba tłusta jak olej kujawski, frytki zimne, drinki rozwodnione. Pozdrawiam serdecznie.

Dziękujemy, PrimeDave
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Porażka - odradzam miejsce ... tłocznie festyniarsko bez pomysłu na gości - chyb jedynie żeby ogolić z kasy ale nawet na to nie ma szansy z taka fatalną obsługa
jedyny plus to lokalizacja i koniec.
Lepsze rozwiązanie to leżenie na piachu.
Obsługa na fochu ze musi pracować.
Menu rzucone przez „ kelnera” nie obrażając innych profesjonalistów bez żadnego słowa ani dzień dobry ani pocałuj mnie w dup... innymi słowy przypadkowi ludzie z łapanki bez żadnego przygotowania.

2  Dziękujemy, marcinn448
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Miłe Panie, które pomagają dobrać dania, Dominika i Jenifer, nie wiem jak to ubrać w słowa ale byko wspaniale ❤️

Dziękujemy, AdamS7032
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal ladny i schludny, podobnie jak zacieniony taras. Lokalizacja wyborna - przy samej plazy.
Ale...
Pojemnosc restauracji szacuje na jakies 100 osob, moze wiecej - do tego mamy 1 jak sam kelner stwierdzil "mala kuchnie" i hit sezonu czyli 1 damska toalete!!!

Jedzenie bylo smaczne, ale czas oczekiwania okolo godziny i ceny... srednioSopockie w sezonie, czyli dosc drogo.
80 zl za: zupe, danie dla dziecka, kieliszek wina i sok.
Ogolnie nie polecam i nie wroce, z powodu komplentego olewania potrzeb klienta i nastawienie wylacznie na zarabianie.

Dziękujemy, 210katarzynan

M15 Restaurant & Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w M15 Restaurant & Bar? Podziel się wrażeniami!