“Bardzo smaczne.”

śr., 16.10
20:00
LUB
Zamów online
Nr 14 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Opis: Sushi
Opis: Sushi

Wraz z mężem wybraliśmy się tu na kolacje.Zamówiliśmy kilka różnych rolek. Każda z nich była bardzo smaczna. Drinki tez dobre. Ładny, elegancki lokal. Obsługa bardzo miła. Mogę śmiało polecić.

1  Dziękujemy, Karolina3946

Na 10 rocznicę wybraliśmy z partnerką Moshi Moshi Sushi i był to doskonały wybór.
Wszystko zaczęło się od profesjonalnej obsługi przy rezerwacji telefonicznej. Pani, która nas obsługiwała rozwiązała problem z rezerwacją grouponu.

Na miejscu zastaliśmy świetną obsługę, bardzo miły klimat, świetną muzykę w tle, a przede wszystkim pyszne sushi oraz wino i herbatę.

Polecam gorąco wszystkim, którzy cenią sobie dobre sushi, atmosferę oraz wysoką jakość obsługi :)

1  Dziękujemy, Wojciech S

Super polecam,jedzenie wyśmienite ,profesjonalna obsługa pozdrawiam pana Darka który nas obsługiwał!!!

2  Dziękujemy, emoczo
Zrecenzowano 9 września 2019

Bardzo jesteśmy zadowoleni z wizyty w tym miejscu. Obsługa, wystrój lokalu, wygoda, jedzenie bez zarzutu. Sushi świetne, świeże, duży wybór i ceny przystępne.

3  Dziękujemy, KatarzynaG455
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze sushi w 3city, super obsługa. Wszystko zawsze świeże. Przychodzimy co miesiąc i nigdy się nie zawiedliśmy.

3  Dziękujemy, 771dominikd

Moshi Moshi Sushi SOPOT — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Moshi Moshi Sushi SOPOT? Podziel się wrażeniami!