“Sushi Sopot ”

pt., 18.10
20:00
LUB
Zamów online
Nr 14 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Opis: Sushi
Opis: Sushi
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze sushi w 3city, super obsługa. Wszystko zawsze świeże. Przychodzimy co miesiąc i nigdy się nie zawiedliśmy.

3  Dziękujemy, 771dominikd

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w dwie osoby, kolezanka zamówiła lemoniadę, ja kieliszek białego wina. Kelnerka nie przyniosła karty win. Z reszta kartę dań tez wzięłyśmy same, po długim okresie oczekiwania. Zapytała, czy ma być wytrawne. Odpowiedziałam, ze tak. Zapytała czy Chardonnay jest, potwierdziłam. Przybokacrniu rachunku okazało się, ze było to najdroższe w karcie Chablis za 39 zł za kieliszek. Żadnego Chardonnay nie było w karcie. Moze było jakieś w ofercie na kieliszki, ale Pani postanowiła nabić mnie w butelkę. Dodatkowo wino było kiepskiej jakości. Prosząc o wino bez karty, z zawsze biorę w restauracji kieliszek bialego wina, spodziewam się ceny do 3 Euroz 12 zl. Pani proponowała jeszcze kolejny kieliszek. Dobrze, ześwinić było kiepskie i się skusilam. Nigdy więcej tam i e ogóle na Monciaku. Sztuczki pod idiotów. I ja na taka wyszłam.

Dziękujemy, maaggdda
Zrecenzowano 23 lipca 2019

Przybywamy obowiązkowo z Ukochaną Żoną co roku! Ilekroć jesteśmy na kolejnych romantycznych wakacjach we dwoje nie wyobrażamy sobie żeby tu nie chodzić. Praktycznie każdego dnia przez cały pobyt chodziliśmy tu w porze obiadowej. Rewelacyjne zestawy sushi, ale nie tylko! Świetny ramen, inne zupy i dania. Nawet powtarzane nie mogą się znudzić. Jeszcze większym skarbem od potraw jest jednak rewelacyjny personel - nie tylko pełne zawodostwo, ale również a może przede wszystkim niezwykle sympatyczni ludzie!

3  Dziękujemy, Retwizan
Zrecenzowano 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Witam,
Ogromnie polecam susharnie Moshi Moshi w Sopocie. Składniki świeże, idealnie dobrane,po prostu wyśmienite! Kelnera, który nas obsługiwał oceniłabym na szóstkę z plusem. Pan był bardzo miły, potrafił doskonale doradzić(jak zwykle niezdecydowanej klientce) czyli mi;)
Jeszcze raz gorąco polecam

3  Dziękujemy, JoaMiss
Zrecenzowano 5 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zupa z mleczkiem kokosowym i sushi bardzo dobre. Fantastyczne położenie i przemiła obsługa. Ceny wyższe, ale standardowe jak na sushi. Bardzo przyjemny lokal na spotkanie ze znajomymi. Polecam!

4  Dziękujemy, MowMiJoanna

Moshi Moshi Sushi SOPOT — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Moshi Moshi Sushi SOPOT? Podziel się wrażeniami!