Sopot

Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019
ines198930
Leszno, Polska

Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Miejsce do którego wracam z sentymentem i niecierpliwością....Od lat niezmiennie wysoki poziom, pomimo dużego "przemiału" klientów, sprawny system obsługi i porządek w restauracji. Duży wybór przystawek (moje nr 1. śledź po kartusku, łosoś w zalewie cytrynowej, tatar z łososia ), bardzo dobre ryby smażone i z pieca. Będąc w trójmieście warto odwiedzić tak dobry lokal z rybną specjalizacją oraz ładną plenerową scenografią :-).

Dziękujemy, llysiak1982
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Ryba bardzo dobra chociaż robiona masowo. Proponuje omijać w sezonie. Chociaż miejsce jest b. atracyjne lokalizacynie- widokowo. Ale ryba najlepsza zimą

Dziękujemy, Robert S
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zachęcona poprzednimi recenzjami postanowiłam odwiedzić to miejsce celem zjedzenia prawdziwej świeżej ryby. Czekaliśmy godzinę jednak było warto czekać. Ogromny wybór ryb, przekąsek z ryb i pyszne zupy. Polecam lepszej jakości nie ma nigdzie

Dziękujemy, ines198930
Zrecenzowano: 25 lipca 2019

Tłumów nie widziałem, może o innej porze. Można kupić fajną rybę, w tym węgorza wędzonego - tańszy niż na straganie w Centrum o kilkadziesiąt PLN. Obok fajna plaża,
trochę inna jak przy Sopockim molo. Warto zobaczyć i skorzystać z zakupów.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Kartes1991
Zrecenzowano: 10 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zupa rybna pyszna! Ryby smażone również, pomimo kolejek sprawna i szybka obsługa.
Dużym plusem są stoliki na zewnątrz na plaży, które przy dobrej pogodzie pozwalają rodzicom delektować się posiłkami z widokiem na morze bez konieczności odrywania dzieci od zabawy w piasku.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, annasL2240ZD