“Dobre”

Lodziarnia Kulki Anulki
Nr 84 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre lody, ja jadłem z figami i serem ricotta. Pewnie nie tak dobre jak we Włoszech, ale na pewno warte ceny. Jadłałem droższe, które były dużo słabsze.

Dziękujemy, K1162XSdanielr

Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

W zeszlym roku byly bardzo smaczne a teraz mocno wodniste sie zrobily. Bylejakie. Zarowno opcje weganskie jak i tradycyjne

Dziękujemy, Monika R
Zrecenzowano 24 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Skuszeni recenzjami, po pysznym obiedzie poszliśmy na lody do Anulki. I takie mieszane uczucia. Bo smak kawy super, a cytryna koło cytryny nie stała. Żona zachwycona mango, ale chałwa taka sobie. W Sopocie niestety ciężko o super lody, a szkoda, bo to przecież najbardziej turystyczne z 3city. Pozdrawiam.

Dziękujemy, marcing50
Zrecenzowano 8 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Lody są ciekawe, mają też spory wybór smaków wegańskich.
Mają smak śmietankowy który jest najlepszy jaki jadłem w porównaniu do innych lodziarni.
Niestety niektóre smaki to porażka , nie przypadły mi do gustu

Dziękujemy, kamil0n
Zrecenzowano 7 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Naturalne w 100% i przepyszne w smaku , jak dla mnie przebojowy jagodowy - pychota, bardzo blisko dworca Pkp w Sopocie , polecam serdecznie

1  Dziękujemy, krisspl

Lodziarnia Kulki Anulki — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Lodziarnia Kulki Anulki? Podziel się wrażeniami!