“Doskonałe miejsce ”
1911 Restaurant — recenzja

1911 Restaurant
Nr 9 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Absolutnie doskonałe miejsce w każdym szczególe. Cudowna obsługa z rozległą wiedzą na temat potraw i win, wyjątkowe, niepowtarzalne smaki, piękny wystrój, nawet toaleta zaskakuje! ;) Ciężko stamtąd wyjść. Jest to zawsze nasz obowiązkowy punkt do odwiedzenia w Sopocie. Po prostu uczta dla wszystkich zmysłów. :) Super, że jesteście!

Dziękujemy, 107saran

Zrecenzowano 16 maja 2019 z urządzeń przenośnych

TripAdvisor podsunął właśnie ten lokal jako propozycję podczas pobytu w Sopocie. Nie żałuję decyzji, wręcz odwrotnie. Lokal kameralny, urządzony przyjemnie dla oka. Ciepłe powitanie, krótka karta, szybki wybór. Makrela z pyrą i gzikiem, krem z topinamburu. Porcje naprawdę solidne, syte, pełne smaku. Dobrze dobrane dodatki, rewelacyjna uczta dla podniebienia.
Całość dopełnia świetna obsługa. Pani Karolina swoim uśmiechem, życzliwością i profesjonalizmem upewniła mnie w przekonaniu, że ten lokal ma wszystko czego potrzeba do miana najlepszego w Sopocie.
Jeśli zastanawiasz się gdzie dobrze zjeść i nie żałować ani złotówki, ani czasu, a jedynie cieszyć się z wyboru, to 1911 jest właściwym wyborem. ❤️

Dziękujemy, Wojciech K
Zrecenzowano 9 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe miejsce, cudowne jedzenie, świetne wino i fantastyczna obsługa. Absolutnie godne polecenia miejsce.

1  Dziękujemy, kam_dz
Zrecenzowano 4 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Zachęceni dobrymi recenzjami i ładnym wystrojem wybraliśmy się w sobotni wieczory do tej restauracji. Niewielka lecz urządzona z wielkim smakiem sala zapowiadała dobry wybór. Przywitała nas bardzo miła kelnerka proponując nam jeden z dwóch wolnych stolików. Dostaliśmy niezbyt długie menu. Obsługująca nas kelnerka odpowiedział na wszystkie nasze pytania odnośnie dań. Czuć było profesjonalizm. Dalej było tylko lepiej i lepiej. Pyszny chleb w dwóch odmianach podany z palonym masłem i rożki z pure buraczanym pyszne. Na początek zamówiliśmy żurek i naczosy z selera- przepyszne. Następnie kaczka i boczek. Każde przygotowane w punkt. Zwieńczeniem kolacji był deser. Krem z gofrem niby banał lecz nie w tej odsłonię. Dla mnie nr 1 w Sopocie! Na pewno odwiedzę ponownie

1  Dziękujemy, adam20065
Zrecenzowano 9 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Mała knajpa z wielkim duchem. Przemiła obsługa tworząca swobodną atmosferę. Jedzenie doskonałe, niebanalne potrawy podane w oryginalnej formie.

Termin wizyty: grudzień 2018
1  Dziękujemy, arturm211

1911 Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w 1911 Restaurant? Podziel się wrażeniami!