“Super sniadanie”
1911 Cafe & Restaurant — recenzja

1911 Cafe & Restaurant
Nr 1 wśród 253 Restauracje (Sopot)

Fajnie podane, smaczne, bardzo miła obsługa, polecam.
Klimatyczny wystrój, kameralnie.
Byliśmy większa grupa a wszytko podane sprawnie i ci najważniejsze ciepłe.

Dziękujemy, Maciej S

Zrecenzowano 15 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Zjedliśmy tu z przyjaciółmi pyszne śniadanie! Bajgle z łososiem były świeżutkie, wysmarowane delikatnym humusem. Set 1 oraz 2 były bardzo różnorodne - kiełbaski były wysokiej jakości, kaszanka smakowała nawet tym, którzy kaszanki nie lubią :) Do każdego śniadania otrzymaliśmy bardzo dobra kawę. Dodatkowym atutem była obsługa- Pani kelnerka była przemiła i pomocna. To ogromny atut tego miejsca :) dziękujemy!

1  Dziękujemy, krz17
Zrecenzowano 8 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wyjątkowe miejsce z cudownym jedzeniem , wspaniałą obsługą i niepowtarzalnym klimatem. Obowiązkowe miejsce do odwiedzenia przy wizycie w 3 mieście. Ja z rodziną na pewno jeszcze nie raz tu zawitam. Szczególnie mogę polecić tatar z gęsiny

1  Dziękujemy, Maciej K
Zrecenzowano 10 lutego 2018

Przyjemny wystrój, dobra kuchnia, sympatyczna obsługa, sprzyjająca nostalgicznym uniesieniom muzyka.

Dziękujemy, Karolina T
Zrecenzowano 10 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie polecam te restauracje. Fachowa i przyjazna obsługa i ciekawe dania rybne. Jedliśmy jesiotra i dorsza - oba dania doskonale.

Dziękujemy, Htravels2014

1911 Cafe & Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w 1911 Cafe & Restaurant? Podziel się wrażeniami!