“Lunch mały ale wspaniały”
Sztuczka Bistro — recenzja

Sztuczka Bistro
Nr 24 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wpadliśmy tylko zaspokoić głód.
Okazało się, że trójka kelnerów jest bardzo kompetętna. Zamówiliśmy makaron i rissotto. Bardzo smaczne oba dania a także ślicznie podane.
Ascetyczny wystrój i spokojna muzyka pozwala na jedzenie w miłej atmosferze.

Nie było czasu żeby skosztować pozostałych dań z karty ale pobyt zachęca do odwiedzenia kolejny raz.

Dziękujemy, KapitanX_80

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Malutkie porcje ale jedzenie całkiem smaczne. Poziom bistrowy, przyzwoity. Sledź trochę ciężko się przyjąłale może to przypadek.

Dziękujemy, Karolinamaka
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Krótka karta, ciekawe pozycje w menu. Zaskakujące połączenia smaków dają efekt WOW! Nasze przystawki - śledź oraz sekcja pomidorów - na 5!

Zupy - krem z pomidorów na wywarze rybnym, pięknie podany. Wędzony bulion na wywarze z kiszonej kapusty obłędny, nie warto obawiać się tego połączenia.

Dania główne - łosoś szkocki z cukinią i przepysznym sosem! Poezja! Oraz świetne danie dnia - lepiej być nie mogło.

Deser - mus czekoladowy - z dodatkiem sorbetu malinowego - ach!

Wystrój, obsługa, co najważniejsze - jedzenie na bardzo wysokim poziomie. Rewelacyjne połączenie smaków.

Aż nie chce się wierzyć, że tak pyszne miejsce z klasą znajduje się kilkaset metrów od tysiąca spacerujących turystów i wszechobecnej śmierdzącej frytury!

Punkt obowiązkowy na kulinarnej mapie Sopotu - zapewniam, nie zawiedziecie się!

Dziękujemy, Izabela_Gol
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Idealne miejsce dla miłośników dobrej kuchni i wina, sprawdzone z aplikacją Finebite i niejednokrotnie odwiedzane ponownie. Dzięki, że jesteście i cały czas trzymacie ten sam poziom.

Dziękujemy, Stan P
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie wiem czy wystarczy mi słów by opisać tą restauracyjkę. Wstąpiliśmy tam zachęceni pozytywnymi komentarzami i był to strzał w dziesiątkę. Dania które wybraliśmy były przesmaczne i bardzo ciekawie podane. Widać od razu że kucharz zna się na rzeczy. Panowie kelnerzy, bardzo pomocni w doborze dań i wina. Bardzo mili i uprzejmi. Z pewnością jeszcze tam wrócimy.

Dziękujemy, agnes7608

Sztuczka Bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Sztuczka Bistro? Podziel się wrażeniami!