Sopot

“Wszystko na najwyższym poziomie”

Dolce Vita - Slodko I Wytrawnie
Nr 116 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Zrecenzowano 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wzięliśmy deskę wędlin i serów. Do tego po lampce wina. Wszystko pięknie podane, a przede wszystkim smaczne. Bardzo miła obsługa. Na miejscu można kupić oryginalne włoskie produkty.

1  Dziękujemy, 150marcinl

Zrecenzowano 30 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Kanapka z mortadelą to strzał w 10- olbrzymia + pyszna kawa.Można zaopatrzyć się też we włoskie specjały- wzięłam mortadelę z pistacjami i pyszny ser pleśniowy.

Dziękujemy, EwaNeska
Zrecenzowano 2 września 2018

Delikatesy Dolce Vita w Sopocie oferują najwyższej jakości produkty kuchni włoskiej. Dominują różnorodne produkty mięsne jak i sery oraz oliwy, kawy i ciasta. Z daleka widoczne są Prosciutto di Parma, Prosciutto Crudo, Prosciutto Cotto i inne, wiele gatunków salami, speck, mortadella,bresaola. Z serów Parmignano Reggiano, Grana Padano, Pecorino, Ricotta, Gorgonzola, Mozzarella, Caprini, Mascarpone i wiele wiele innych. Szczególnie godny polecenia jest kozi ser Lingot pate de coing nadziewany musem z pigwy, różnorodne oliwki, oliwy, przetwory z owoców, frutti di mare oraz kawy i wspaniałe neapolitańskie ciasta oraz torty.
Po kilku wizytach ograniczonych jedynie do samych zakupów, postanowiliśmy wybrać to miejsce na niedzielny lunch.
Mieliśmy możliwość dowolnego komponowania menu, a przemiła obsługa wyczerpująco informowała nas o pochodzeniu produktu, jego składzie i smaku. Lunch był prawdziwą ucztą smaków i kolorów. Byliśmy mile zaskoczeni formą podania nam wybranego menu. Na koniec podano nam wspaniale gęste i aromatyczne espresso.
Wizyta na lunch była całkowitym dziełem przypadku, które z całą przyjemnością zaowocuje wpisaniem DV na listę wyjątkowych miejsc do odwiedzenia podczas pobytu w Sopocie oraz miejscem godnym najwyższych ocen.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Buongustaio1309
Zrecenzowano 6 sierpnia 2018

Bardzo lubimy włoskie desery, do tego oczywiście dobrą kawę. To wszystko znaleźliśmy w tej restauracji i przy okazji sklepie. Super miejsce , polecamy.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Amadeo61
Zrecenzowano 24 lipca 2018

Wspaniałe włoskie jedzenie...... kupilam tu pierwszym razem kanapkę z szynką ..... nigdy nie poznalam tak cudownego smaku wędliny. Tak trzymać !!!

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, ewsuw80

Dolce Vita - Slodko I Wytrawnie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sopot, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Dolce Vita - Slodko I Wytrawnie? Podziel się wrażeniami!