“Smacznie”
Cesky Film — recenzja

Cesky Film
Nr 73 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Po zamówienia kilka dań stwierdzamy jedno głośnie warto odwiesić.
Polecamy serdecznie. Dania smaczne w szczególnie tatar. Miłośnicy tej przystawi powinni zajrzeć tutaj.

Dziękujemy, 229marzenaj

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Ja wziąłem zupę czosnkową - jest to taka breja z glutami serowo-jajkowymi i dość rzadka . Znajomi wzięli krążki cebulowe i ser smażony - zadowoleni z wyboru. Był jeszcze deser , mus czekoladowy. Deser niezły. Ogólnie ceny dość wysokie.

Dziękujemy, theattic2018
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Pierwszy i ostatni raz, zupa czosnkowa woda z czosnkiem i grzanki ktore natychmiast stały się ciapą, kapuśniak rozcieńczona berbelucha bez smaku, gorzki gulasz wołowy prawdopodobnie przypalony na maxa, ogólnie 5 osób na obiedzie i wszystko niesmaczne, niestety nie polecam!

Dziękujemy, Wiobart
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

Nie jest szczególnie tanio, więc można się spodziewać więcej, a jest po prostu w porządku. Być może że względu na wczesną porę pani z obsługi przyniosła nam kawę zamiast herbaty ale zaraz potem doniosła właściwy napój i powiedziała że pierwszy też nam zostawia. Smacznie, miła okolica (siedzieliśmy na zewnątrz), polecam.

Dziękujemy, Marta B
Zrecenzowano 22 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne jedzenie, dobra kawa i sok z wyciśniętej pomarańczy. Obsługa uśmiechnięta - bardzo przyjemne miejsce. Ciabatta z awokado i twarożkiem bardzo smaczna. Porcje duże - nie do przejedzenia. Chleb wypiekany ciemny, jeszcze ciepły - pyszny. Omlet z szynką włoską - nie spodziewajcie się szynki parmeńskiej, ale omlet smaczny. Polecam

Dziękujemy, Karolina K

Cesky Film — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sopot, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Cesky Film? Podziel się wrażeniami!