Świetna lokalizacja z pięknym widokiem z kafejki/pijalni wody

Zrecenzowano: 18 października 2018
Karolina S
Jest ok

Zrecenzowano: 22 września 2018
SBogdanTs
Gdańsk, Polska

Zrecenzowano: 18 października 2018

Uwielbiamy z rodzinką odwiedzać kawiarnię (pijalnię wody mineralnej) nad informacją, ze względu na wspaniałą obsługę i piękny widok na molo i zatokę. W informacji również świetna obsługa - zawsze można dowiedzieć się czegoś ciekawego

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2017
Dziękujemy, Karolina S
Zrecenzowano: 22 września 2018

Informacja turystyczna szczególnie może być przydatna dla osób, które są z poza okolic jest na prawdę sporo miejsc gdzie warto być. Samemu nawet z internetem można pominąć sporo ciekawostek, o których nawet nie mieliśmy pojęcia.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2018
Dziękujemy, SBogdanTs
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2018

Informacja turystyczna jest umieszczina na 2 piętrze ( dostęp schodami lub windą).Nigdy nie udało mi sie tam dostać , bo już w porze popołudniowej jest zamknięta, a szkoda.
Informacja o IT jest bardzoa słabo widoczna z deptaka ( mija sie z sensem taka lokalizacja i taka informacja). Chyba tam pracuje ktoś na 1/2 etatu nawet w sezonie.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
2  Dziękujemy, Wojtek M
Zrecenzowano: 23 czerwca 2018

Naprawdę warto odwiedzić to miejsce. Bardzo miła i pomocna obsługa. Darmowe mapki, sporo gadżetów do kupienia. W kawiarence z pięknym widokiem można spróbować wody solankowej (gratis).

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
Dziękujemy, Monika G
Zrecenzowano: 23 września 2017

Sopocką IT odwiedziliśmy 9 września br. czyli w sobotę. Dziwny pomysł, aby IT znajdowała się na piętrze budynku. Naszym zdaniem winna być dostępna z parteru. Z informacji na budynku wynikało, że w sobotę jest czynna, jednak po godzinie 10 nikogo nie zastaliśmy. Wejście schodami nieprzyjazne i słabo oznakowane. Do biura można dostać się małą windą. Bez rewelacji.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2017
Dziękujemy, Agnieszka S