Zapisz
MustBe

Super miejsce, świetny klimat, świetna muzyka, świetni ludzie. Jak impreza w sopocie to tylko w Ego!

Zrecenzowano: 16 sierpnia 2020
T3283INkarolb
Super lokal

Super klimat, elegancka i miła obsługa. Muzyka na najwyższym poziomie. Musicie odwiedzić to... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 15 sierpnia 2020
SmacznyPiotr

Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Nie polecam, niemiła obsługa, brak kultury. Ochrona bardzo niesympatyczna. Promotorzy kłamią w zaproszeniach. Czuje się oszukana. Jestem z Krakowa i czuje się potraktowana niemile.

2  Dziękujemy, 117oogga
Zrecenzowano: 16 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajny klub w Sopocie. Super muzyka, w barze normalne ceny, miła ochrona co jest wyjątkowe. Niestety nie ma tam za dużo miejsca do tańca. Mimo to polecam!

Dziękujemy, damian21x
Zrecenzowano: 29 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepszy klub w Sopocie! Przyjazna obsługa, dobra muzyka i niezapomniane imprezy ;) polecam serdecznie

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, Klaudia A
Zrecenzowano: 29 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Nie ma lepszego klubu w Trójmieście, w którym można się tak wybawić przy świetnej muzyce i w super atmosferze! A do tego maja przemiła obsługę!

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
1  Dziękujemy, Kasia-basia315
Zrecenzowano: 29 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Nie wiesz jak zaplanować wieczór kawalerski czy panieński bądź chcesz się dobrze bawić w rytmie klubowej muzyki? To miejsce jest warte wyboru na takie okazje. Świetna atmosfera. Obsługa jak i kultura na wysokim poziomie. Muzyka? Napewno dla każdego znajdzie się coś idealnego ! Zastanawiasz się ? Nie masz nad czym!
Polecam i serdecznie Zapraszam

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019