“Smacznie ”
"Bagażownia" Zynera — recenzja

"Bagażownia" Zynera
Nr 26 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Klimatycznie,smacznie.Personel pracujący z pasją.
Kucharze zdecydowanie wiedzą co robiąPrzemiła i kompetentna obsługa.
Polecam

Dziękujemy, Piotr1205

Zrecenzowano 6 września 2019

Obsługa towarzyszy od wejścia aż do wyjścia, dostarcza wszystkie posiłki w czasie takim, jak sobie klient życzy, dopytuje o wrażenia kulinarne, dolewa kiedy trzeba, zaś dania pyszne, oryginalne, świetnie doprawione. Polecam każdemu, kto lubi jeść smacznie, tradycyjnie, w dobrej atmosferze, bez nachalnej muzyki i w przytulnym miejscu.

Dziękujemy, AndrzejG373
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Potrawy smakowite czuć autentyczność i zaangażowanie kucharza i właścicielki. Do tego przepyszne izraelskie wino i świetna atmosfera. Polecam gorąco i serdecznie.

Dziękujemy, adamd237
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ja i mój głód szukaliśmy ustronnego miejsca, z dala od turystycznego zgiełku, przepchanych restauracji, wędzarni rybnych i tanich fast foodów- znaleźliśmy! Początkowo zmyleni tanią czcionką, odkryliśmy smak kuchni żydowskiej w spokojnym przytulnym miejscu- uchowana chatka żydowska pośród nudnej miejskiej moderny.
Kurczak w Cymesie, kieliszeczek lokalnego bimberku i deser cioci Rebeki i przyjazny kontakt z właścicielką tego uroczego miejsca na tle żydowskiej melodii, pozostaną na długo w pamięci tego sopotniego popołudnia w czwartek. Pozdrawiam cały skład "Bagażowni".

Dziękujemy, HoH H
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super! Pyszne jedzenie i przemiła obsluga. Z dala od tloku i halasu a jednoczesnie w samym sercu Sopotu

1  Dziękujemy, 243magda

"Bagażownia" Zynera — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sopot, Pomorskie
Sopot, Pomorskie

Byłeś(-aś) w "Bagażownia" Zynera? Podziel się wrażeniami!