Sopot

“Kuchnia Żydowska w Najlepszym Wydaniu”
"Bagażownia" Zynera — recenzja

"Bagażownia" Zynera
Nr 26 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Potrawy smakowite czuć autentyczność i zaangażowanie kucharza i właścicielki. Do tego przepyszne izraelskie wino i świetna atmosfera. Polecam gorąco i serdecznie.

Dziękujemy, adamd237

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ja i mój głód szukaliśmy ustronnego miejsca, z dala od turystycznego zgiełku, przepchanych restauracji, wędzarni rybnych i tanich fast foodów- znaleźliśmy! Początkowo zmyleni tanią czcionką, odkryliśmy smak kuchni żydowskiej w spokojnym przytulnym miejscu- uchowana chatka żydowska pośród nudnej miejskiej moderny.
Kurczak w Cymesie, kieliszeczek lokalnego bimberku i deser cioci Rebeki i przyjazny kontakt z właścicielką tego uroczego miejsca na tle żydowskiej melodii, pozostaną na długo w pamięci tego sopotniego popołudnia w czwartek. Pozdrawiam cały skład "Bagażowni".

Dziękujemy, HoH H
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super! Pyszne jedzenie i przemiła obsluga. Z dala od tloku i halasu a jednoczesnie w samym sercu Sopotu

1  Dziękujemy, 243magda
Zrecenzowano 22 lipca 2019

Niezapomniana wizyta, kulinarnie i poznawczo.
Przesympatyczna i fachowa obsługa, klimat i smak nie do podrobienia.

1  Dziękujemy, Beata Ł
Zrecenzowano 16 lipca 2019

Bardzo klimatyczne miejsce. Muzyka, wystrój i kuchnia tworzą niepowtarzalny klimat żydowskiej restauracji. Bardzo miła obsługa. Polecam gęsie pipki oraz śledzia w śmietanie i oczywiście herbatę po żydowsku ;) na pewno tam wrócę i pokaże to miejsce gościom odwiedzającym Trójmiasto.

Dziękujemy, Nataliaasci

"Bagażownia" Zynera — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sopot, Pomorskie
Sopot, Pomorskie

Byłeś(-aś) w "Bagażownia" Zynera? Podziel się wrażeniami!