“Wspaniałe miejsce”
Restauracja Manca — recenzja

Restauracja Manca
Nr 4 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Opis: Chciałbym zaprosić Państwa na kuchnię nawiązującą do tradycji, ze świeżych składników, sprowadzanych przez nas od najlepszych dostawców. Są to smaki mego dzieciństwa, więc zabiorę Państwa w tamte czasy, które może nie znały najnowocześniejszych metod gotowania, ale za to w daniach było wiele miłości, ponieważ ludzie mieli więcej czasu dla siebie.

Jedzenie przepyszne do tego pięknie podane. Obsługa bardzo uprzejma, pomocna i uśmiechnięta co najważniejsze! Miejsce o fajnym klimacie, do tego blisko plaży. Jak najbardziej polecam na rodzinny obiad czy wypad na kawę/drinka ze znajomymi oraz na imprezy okolicznościowe! :)

2  Dziękujemy, wzbx
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 812damiang, Kierownik, Restauracja MancaOdpowiedź udzielona 4 dni temu

Pani Weroniko,
Serdecznie dziękujemy za wizytę w naszej restauracji i podzielenie się swoimi przeżyciami. Jest nam niezmiernie miło wiedząc, że pobyt w Restauracji Manca zaliczony jest do udanych, a obsługa, wystrój i smak naszej kuchni spełnił Pani oczekiwania. Dziękujemy za polecenie i zapraszamy w najbliższym czasie w gronie rodziny lub znajomych.
Pozdrawiamy, Załoga Restauracji Manca.

Restauracja Manca jest swietnym pomysłem na rodzinny obiad, jak i na romantyczna kolację. Przepyszne jedzenie, swietna obsługa i przystojni kelnerzy!

Dziękujemy, Anka2223

Pani Aniu,
Cieszymy się, że wybrała Pani naszą restaurację - oraz się nie zawiodła. Dziękujemy za tak wysoką ocenę i miłe słowa o naszej restauracji. Nasi przystojni kelnerzy liczą na Pani kolejną wizytę w naszej restauracji.
Pozdrawiamy serdecznie, Załoga Restauracji Manca

Wszystko się zgadza. Miło, czysto, pysznie, cicho- cudowne desery zrekompensowały brak dostępności kaczki! ;)

1  Dziękujemy, pinacolandia
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 812damiang, Kierownik, Restauracja MancaOdpowiedź udzielona 3 dni temu

Drogi Gościu,
Dziękujemy za wizytę i wystawienie opinii. Cieszymy się, że desery przypadły do gustu, ale przykro nam, że nie mieli Państwo okazji spróbować naszej rewelacyjnej kaczki - pamiętamy, że w tym dniu kaczka królowała w zamówieniach i kucharze nie zdążyli przygotować takiej ilości.. Mamy nadzieję, że postanowią Państwo ponownie odwiedzić naszą restaurację i skosztować kaczkę.
Pozdrawiamy serdecznie, Załoga Restauracji Manca.

Dawno nie jadłem tak dobrego dorsza podawanego na plackach ziemniaczanych, udało nam się również spróbować nowości w karcie czyli piersi z kaczki w sosie żurawinowym. Niebo dla podniebienia, bardzo polecamy.

1  Dziękujemy, kamilgE9497SI
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 812damiang, Kierownik, Restauracja MancaOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Panie Kamilu,
Dziękujemy za czas poświęcony na wystawienie opinii. Miał Pan okazję być pierwszym gościem, który poznał naszą nową propozycję na podanie kaczki - teraz jesteśmy pewni, że przy najbliższej zmianie karty możemy ją tam umieścić. Mamy nadzieję do zobaczenia wkrótce, a pozna Pan nasze pozostałe propozycję w nowej karcie.
Pozdrawiamy serdecznie, Załoga Restauracji Manca.

Rewelacyjna restauracja, na którą trafiliśmy przypadkiem będąc w Sopocie. Restauracja jest w bardzo dogodnej lokalizacji, blisko plaży, mimo to wkoło jest spokojnie, okolica bardzo ładna. Od razu po wejściu do restauracji mieliśmy pozytywne odczucia, wnętrze ładnie się prezentuje, jest eleganckie i urokliwe. Obsługa kelnerska na wysokim poziomie, kelner był bardzo miły i zaznajomiony z kartą dań. Potrawy zostały nam podane w bardzo ładny i apetyczny sposób, smakowało nam wszystko, jednak najbardziej dania rybne, świetny okoń oraz dorsz. Duży plus za dania dla dzieci. Doskonałe miejsce na rodzinny obiad, gorąco polecam!

1  Dziękujemy, Sanderka867

Pani Sandro,
Nasze duże szczęście, że trafili Państwo do naszej restauracji i się nie zawiedli. Czytając Pani opinię cieszymy się, że tak dużo plusów zostało przez Panią docenione. Dziękujemy za tak wysoką ocenę i mamy nadzieję, że do zobaczenia wkrótce.
Pozdrawiamy, Załoga Restauracji Manca.

Restauracja Manca — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Manca? Podziel się wrażeniami!