“Rodzinny lunch”
Restauracja Manca — recenzja

Restauracja Manca
Nr 2 wśród 265 Restauracje (Sopot)
Opis: Chciałbym zaprosić Państwa na kuchnię nawiązującą do tradycji, ze świeżych składników, sprowadzanych przez nas od najlepszych dostawców. Są to smaki mego dzieciństwa, więc zabiorę Państwa w tamte czasy, które może nie znały najnowocześniejszych metod gotowania, ale za to w daniach było wiele miłości, ponieważ ludzie mieli więcej czasu dla siebie.
Zrecenzowano 6 września 2019

Restauracja to nasz Sopocki faworyt, nie ukrywam że byliśmy rozczarowani większością z wcześniej odwiedzonych knajp w Sopocie, Manca uratowała w tym wypadku kulinarny wizerunek miasta. Dobre ryby, ceny adekwatne do jakości i lokalizacji, konkretna obsługa.

1  Dziękujemy, Rafał G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 812damiang, Kierownik, Restauracja MancaOdpowiedź udzielona 8 września 2019

Panie Rafale,
Bardzo dziękujemy za miano faworyta w Sopocie. Cieszy nas fakt, że nasza restauracja została przez Pana wyróżniona, a smak kuchni zostanie zapamiętany. Oczywiście zapraszamy przy najbliższej okazji do ponownych odwiedzin.

Zrecenzowano 5 września 2019

Bardzo smacznie, dobrze przygotowane ryby i owoce morza. Ceny niestety na wyższym pułapie, jeśli ktoś może pozwolić sobie na rachunek około dwustu złotych za kolację dla dwóch osób - szczerze polecam. Wrażenia kulinarne na piątkę z plusem.

1  Dziękujemy, Patryk L

Panie Patryku,
Dziękujemy za wybór naszej restauracji na kolację we dwoje. Radość jest duża z powodu udanej kolacji i doskonałych wrażeń kulinarnych. Zapraszamy przy najbliższej okazji do ponownych odwiedzin.

Zrecenzowano 5 września 2019

Przepiękna prezentacja dań na talerzu, porcje są rozsądne - na szczęście nie jest to kuchnia 'minimalistyczna'. Bardzo podobała mi się obsługa i ogólny klimat oraz wystrój restauracji. Do tej pory najciekawsza restauracja jaką odwiedziłem w Sopocie.

1  Dziękujemy, Karol M

Panie Karolu,
Dziękujemy za docenienie trudu naszych kucharzy, który wkładają w przygotowywane dania. Cieszymy się, że trafiliśmy na listę ciekawych restauracji w Sopocie. Zapraszamy ponownie w celu spróbowania pozostałych dań.

Zrecenzowano 4 września 2019

Restauracja jak najbardziej godna polecenia ! Przepyszne jedzenie, cudowna i przepiękna okolica, atmosfera w restauracji niepowtarzalna oraz bardzo sympatyczna obsługa. Najlepsza rybka jak do tej pory. Warta odwiedzenia !

1  Dziękujemy, Aniaa_wlkp

Pani Annno,
Dziękujemy za polecenie naszej restauracji. Miło czytać, że spodobała się Pani okolica i atmosfera naszej restauracji, a przede wszystkim smakowało. Zapraszamy przy najbliższej okazji.

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe jedzenie. Osobiście moje serce zdobyły przegrzebki, rewelacyjny sos stel z tuńczyka również mistrzostwo! Deser również wart grzechu!

2  Dziękujemy, 823krystynak

Pani Krystyno,
Dziękujemy za czas poświęcony na wystawienie opinii. Wspaniale czytać tak miłe słowa o naszej restauracji. Kucharze bardzo dziękują za docenienie włożonego serca do przygotowania dań. Zapraszamy do ponownych odwiedzin.

Restauracja Manca — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Manca? Podziel się wrażeniami!