“Niespodziewane odkrycie”
Restauracja Manca — recenzja

Restauracja Manca
Nr 4 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Opis: Chciałbym zaprosić Państwa na kuchnię nawiązującą do tradycji, ze świeżych składników, sprowadzanych przez nas od najlepszych dostawców. Są to smaki mego dzieciństwa, więc zabiorę Państwa w tamte czasy, które może nie znały najnowocześniejszych metod gotowania, ale za to w daniach było wiele miłości, ponieważ ludzie mieli więcej czasu dla siebie.
Zrecenzowano 6 września 2019

Restauracja jest raczej utrzymana w nieco bardziej eleganckim klimacie, położenie prawie przy samej plaży. Zaczynając od obsługi kelnerskiej - jesteśmy bardzo zadowoleni, kelner pomógł nam odpowiednio dobrać dania do naszych preferencji. Czas oczekiwania na dania główne to nieco ponad 30 minut, dzięki przepysznym przystawkom zleciał dość szybko. Dania główne perfekcyjne, szczerze mówiąc byliśmy nastawieni nieco sceptycznie i nie mieliśmy wygórowanych oczekiwań, zostaliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni.

1  Dziękujemy, Michał Ł
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 812damiang, Kierownik, Restauracja MancaOdpowiedź udzielona 8 września 2019

Panie Michale,
Dziękujemy za wizytę w naszej restauracji i pozostawienie opinii. Cieszymy się, że potrafiliśmy Państwa pozytywnie zaskoczyć tym co kryje wnętrze Dworku, a serwowana kuchnia przypadła do gustu. Prze najbliższej okazji zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano 5 września 2019

Zjadłem tutaj zdecydowanie najlepiej przyrządzone przegrzebki i pysznego halibuta z ryżem i dodatkami. Następnym razem zabieram znajomych i spróbujemy skrzyni admirała z owocami morza. Nie mogę się doczekać!

1  Dziękujemy, Karol B

Panie Karolu,
My również czekamy na Pana ponowną wizytę wraz ze znajomymi - będzie nam niezmiernie miło! Zapewniam, że skrzynia w której znajduję się 1kg ryb i owoców morza będzie świetnym wyborem dla kilku osób. Dziękujemy za wysoką ocenę i opinię. Zapraszamy!

Zrecenzowano 5 września 2019

Bardzo smacznie, dobrze przygotowane ryby i owoce morza. Ceny niestety na wyższym pułapie, jeśli ktoś może pozwolić sobie na rachunek około dwustu złotych za kolację dla dwóch osób - szczerze polecam. Wrażenia kulinarne na piątkę z plusem.

1  Dziękujemy, Patryk L

Panie Patryku,
Dziękujemy za wybór naszej restauracji na kolację we dwoje. Radość jest duża z powodu udanej kolacji i doskonałych wrażeń kulinarnych. Zapraszamy przy najbliższej okazji do ponownych odwiedzin.

Zrecenzowano 5 września 2019

Przepiękna prezentacja dań na talerzu, porcje są rozsądne - na szczęście nie jest to kuchnia 'minimalistyczna'. Bardzo podobała mi się obsługa i ogólny klimat oraz wystrój restauracji. Do tej pory najciekawsza restauracja jaką odwiedziłem w Sopocie.

1  Dziękujemy, Karol M

Panie Karolu,
Dziękujemy za docenienie trudu naszych kucharzy, który wkładają w przygotowywane dania. Cieszymy się, że trafiliśmy na listę ciekawych restauracji w Sopocie. Zapraszamy ponownie w celu spróbowania pozostałych dań.

Zrecenzowano 4 września 2019

Restauracja jak najbardziej godna polecenia ! Przepyszne jedzenie, cudowna i przepiękna okolica, atmosfera w restauracji niepowtarzalna oraz bardzo sympatyczna obsługa. Najlepsza rybka jak do tej pory. Warta odwiedzenia !

1  Dziękujemy, Aniaa_wlkp

Pani Annno,
Dziękujemy za polecenie naszej restauracji. Miło czytać, że spodobała się Pani okolica i atmosfera naszej restauracji, a przede wszystkim smakowało. Zapraszamy przy najbliższej okazji.

Restauracja Manca — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Manca? Podziel się wrażeniami!