Sopot

“Najlepsza restauracja w Sopocie”
Restauracja Manca — recenzja

Restauracja Manca
Nr 4 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Opis: Chciałbym zaprosić Państwa na kuchnię nawiązującą do tradycji, ze świeżych składników, sprowadzanych przez nas od najlepszych dostawców. Są to smaki mego dzieciństwa, więc zabiorę Państwa w tamte czasy, które może nie znały najnowocześniejszych metod gotowania, ale za to w daniach było wiele miłości, ponieważ ludzie mieli więcej czasu dla siebie.
Zrecenzowano 5 września 2019

Przepiękna prezentacja dań na talerzu, porcje są rozsądne - na szczęście nie jest to kuchnia 'minimalistyczna'. Bardzo podobała mi się obsługa i ogólny klimat oraz wystrój restauracji. Do tej pory najciekawsza restauracja jaką odwiedziłem w Sopocie.

1  Dziękujemy, Karol M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 812damiang, Kierownik, Restauracja MancaOdpowiedź udzielona 8 września 2019

Panie Karolu,
Dziękujemy za docenienie trudu naszych kucharzy, który wkładają w przygotowywane dania. Cieszymy się, że trafiliśmy na listę ciekawych restauracji w Sopocie. Zapraszamy ponownie w celu spróbowania pozostałych dań.

Zrecenzowano 4 września 2019

Restauracja jak najbardziej godna polecenia ! Przepyszne jedzenie, cudowna i przepiękna okolica, atmosfera w restauracji niepowtarzalna oraz bardzo sympatyczna obsługa. Najlepsza rybka jak do tej pory. Warta odwiedzenia !

1  Dziękujemy, Aniaa_wlkp

Pani Annno,
Dziękujemy za polecenie naszej restauracji. Miło czytać, że spodobała się Pani okolica i atmosfera naszej restauracji, a przede wszystkim smakowało. Zapraszamy przy najbliższej okazji.

Zrecenzowano 4 września 2019

Ceny w restauracji raczej na wyższym poziomie, uważam jednak że zdecydowanie warto spróbować prawidłowo przyrządzonych ryb / owoców morza. W tym wypadku na szczęście cena idzie z jakością i super obsługą.

2  Dziękujemy, michalmalczewski

Panie Michale,
Dziękujemy za opinię z tak wysoką oceną i określenie dobrze przyrządzonych ryb - cieszymy się, że smakowało. Zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano 4 września 2019

Na przystawkę zamówiłam małże - były na prawdę smaczne (z dodatkiem bekonu i pora). Jako danie główne zdecydowałam się na Homara, cena dania była dość wysoka lecz zdaje sobie sprawę z kosztu produktów. Homar smaczny, za granicą jadłam nieco lepszego ale jak na Polskę jest na prawdę świetnie - pozytywnie się zaskoczyłam. Na plusa zasługuje sympatyczna obsługa restauracji, wyszliśmy zadowoleni i pojedzeni.

2  Dziękujemy, Kinga B

Pani Kingo,
Bardzo dziękujemy za czas poświęcony na wystawienie opinii. Widzimy, że wybór padł na owoce morza i uśmiech pojawia się na twarzy, gdy wiemy, że dania były smaczne, a kiedyś dorównamy do wspomnianego homara - będzie jeszcze lepszy. Obsługa składa ukłony za docenienie i miło będzie gościć Państwa ponownie.

Zrecenzowano 4 września 2019

Przepyszne owoce morza, obsługa w restauracji na wysokim poziomie (choć bez zbędnego 'nadęcia'). Bardzo spodobał mi się klimat restauracji, położenie jest świetne - nad samą plażą. Na pewno jeszcze tutaj wrócimy podczas tegorocznego pobytu nad Polskim morzem.

2  Dziękujemy, Klaudia G

Pani Klaudio,
Bardzo dziękujemy za wystawienie tak wysokiej oceny naszej restauracji. Opinie są dla nas bardzo ważne, a takie słowa od Pani podbudowują naszą obsługę. Jeżeli będą Państwo jeszcze nad morzem w Sopocie to zachęcamy do ponownych odwiedzin.

Restauracja Manca — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Manca? Podziel się wrażeniami!