Sopot

“Idealne miejsce dla rodziny, pary bądź w pojedynke”
Restauracja Manca — recenzja

Restauracja Manca
Nr 4 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Opis: Chciałbym zaprosić Państwa na kuchnię nawiązującą do tradycji, ze świeżych składników, sprowadzanych przez nas od najlepszych dostawców. Są to smaki mego dzieciństwa, więc zabiorę Państwa w tamte czasy, które może nie znały najnowocześniejszych metod gotowania, ale za to w daniach było wiele miłości, ponieważ ludzie mieli więcej czasu dla siebie.
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe jedzenie. Osobiście moje serce zdobyły przegrzebki, rewelacyjny sos stel z tuńczyka również mistrzostwo! Deser również wart grzechu!

2  Dziękujemy, 823krystynak
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 812damiang, Kierownik, Restauracja MancaOdpowiedź udzielona 8 września 2019

Pani Krystyno,
Dziękujemy za czas poświęcony na wystawienie opinii. Wspaniale czytać tak miłe słowa o naszej restauracji. Kucharze bardzo dziękują za docenienie włożonego serca do przygotowania dań. Zapraszamy do ponownych odwiedzin.

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Uwielbiam to miejsce. Przechodzimy tutaj co jakiś czas, jedzenie jest zawsze tak samo pyszne oraz wykwintnie podane. Osobiście do gustu przypadła mi szczególnie kaczka - mistrzowstwo, najlepsza jaką jadłam. Restauracja Manca również przyjemne i klimatuczne miejsce na spotkanie w gronie znajomych przy świetnym jedzeniu. Polecam gorąco!

1  Dziękujemy, 288agnieszkaw

Pani Agnieszko,
Dziękujemy, że trafiliśmy na Pani listę ulubionych restauracji. Cieszymy się, że są Państwo naszymi stałymi bywalcami - jest dla nas wielką satysfakcją, gdy widzimy ponowne odwiedziny naszych gości. Dziękujemy za polecenie i mamy nadzieję do zobaczenia wkrótce.

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Wrażenia z kolacji bardzo pozytywne - wszystko 'dopięte na ostatni guzik'. Obsługa perfekcyjna, kelner miły i komunikatywny. Przystawki podane bardzo szybko, na dania główne przyszło nam czekać około dwudziestu minut. Na pewno jeszcze wrócimy.

2  Dziękujemy, Łukasz C
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 812damiang, Kierownik, Restauracja MancaOdpowiedź udzielona 28 sierpnia 2019

Panie Łukaszu,
Cieszymy się, że wrażenia z kolacji w naszej restauracji pozostaną zapamiętane tak miło, jak Pan to opisał. Dziękujemy za czas poświęcony na wystawienie opinii oraz zachęcamy do ponownych odwiedzin.

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W restauracji byłem z dziewczyną, wybór miejsca na kolację okazał się świetny. W restauracji panuje wyjątkowy klimat, wnętrze jest bardzo ładne. Poziomie kuchni jest bardzo wysoki, jedliśmy znakomitego dorsza i świetnie przyrządzona pierś z kaczki. Polecam restaurację!

2  Dziękujemy, marekgS8268ZQ

Panie Marku,
Dziękujemy za wybór naszej restauracji na kolację ze swoją partnerką. Cieszymy się, że smak naszej kuchni trafił w Państwa gusta, a wystrój panujący w naszym Dworku zapewnił wyjątkowy klimat. Zachęcamy do ponownych odwiedzin.

Zrecenzowano 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy na obiedzie jadła doradę, mąż - łososia a nasz syn - zupę pomidorowa. Pesto na dodatkach do mojej ryby robione na miejscu. Kluseczki w pomidorowej także własnego wyrobu. Wszystko świeżo przygotowane. Czas oczekiwania nie był krótki ale było warto. A do rachunku dostaliśmy mała butelkę białego niezłego wina wiec bardzo miły gest który nie był przecież wymuszony przez nas. Na pewno wrócimy. Polecam z czystym sumieniem!

2  Dziękujemy, AAntczakRek

Pani Anno,
Dziękujemy za miano doskonałej kuchni! Naszym kucharzom pojawił się uśmiech na twarzach, gdy czytali Pani opinię. Wszystkie dania przygotowujemy na świeżo, oraz większość produktów kucharze robią sami - cieszymy się że jest to zauważalne i cenione. Oczywiście zachęcamy do ponownych odwiedzin naszej restauracji.

Restauracja Manca — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Manca? Podziel się wrażeniami!