“Restauracja na na sopockim Hipodromie.”

Restauracja Secretariat
Nr 5 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Opis: Zainspirowani piękną historią rekordzisty – wyjątkowego konia o imieniu Secretariat, powołaliśmy na sopockim Hipodromie do życia restaurację oraz sąsiadującą z nią salę eventową. Każdego dnia odczuwamy pragnienie, by jak nasz patron – odnosić wyłącznie zwycięstwa!

Ciekawa lokalizacja na sopockim Hipodromie jest głównym atutem, ale powoduje też, że często jest tu po postu pusto. Do.śćurozmaicone menu, ciekawie podane, jednak brakuje kropki nad i.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Marcinrh
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ewa P, Kierownik, Restauracja SecretariatOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Dziękuję za dodanie opinii o naszej restauracji . Jestem przekonana że kolejna wizyta upewni Pana o jakości naszej kuchni oraz serwowanych dań . Serdecznie zapraszam

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Miejsce, przecudne kuchnia autorska , obsługa na wysokim poziomie. Polecamy i na pewno wrócimy.
#######################################

Dziękujemy, MagdalenaS5881
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ewa P, Kierownik, Restauracja SecretariatOdpowiedź udzielona 27 sierpnia 2019

Jest mi bardzo miło że zarówno lokalizacja , kuchnia oraz nasza obsługa spotkały się z Państwa uznaniem . Cieszę się że restauracja zyskała kolejnego zadowolonego klienta . Będzie nam miło gościć Państwa ponownie , serdecznie zapraszam .

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Bardzo miłe i spokojne miejsce z dala od gwaru molo a jednocześnie przysłowiowy rzut beretem od plaży. Wspaniale jedzenie i perfekcyjna obsługa. Pstrąg był wyśmienity, polecam każdemu!

Dziękujemy, Rafał W

Bardzo dziękuję za pozytywną ocenę naszej restauracji . Cieszę się że restauracja zyskała kolejnego i mam nadzieję stałego klienta . Serdecznie zapraszam

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Urocza restauracja tuż obok hipodromu. Wspaniała ucieczka z zatłoczonego Monciaka. Przepyszny i zaskakujący bulion pomidorowy, świetne śledzie marynowane w burakach ze śmietaną i jabłkiem, wyśmienite dania główne: kaczka, kurczak kukurydziany i filet z pstrąga z porannego połowu. Na deser doskonały fondant z domowymi lodami a do tego super wino i świetna obsługa Na pewno wrócimy i będziemy polecać

1  Dziękujemy, Kranitka
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ewa P, Kierownik, Restauracja SecretariatOdpowiedź udzielona 19 sierpnia 2019

Bardzo dziękuję za tak miłe słowa . Cieszę się że restauracja zyskała kolejnego zadowolonego i liczę że stałego klienta . Serdecznie zapraszam

Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Perełka oddalona od centrum Sopotu. Miejsce idealne dla osób, które cenią sobie spokój i bliskość natury.
Dziś zjadłam obłędnie pysznego halibuta z risotto grzybowym z widokiem na galopujące konie.
Jako miłośniczka koni i dobrego jedzenia, duet idealny.
Będę Państwa częstym gościem :)
Do zobaczenia

Dziękujemy, KiteJACOB
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ewa P, Kierownik, Restauracja SecretariatOdpowiedź udzielona 10 sierpnia 2019

Bardzo dziękuję za pozytywną ocenę naszej restauracji . Cieszę się że doceniła Pani naszą kuchnię oraz lokalizację restauracji . Będzie nam miło gościć Panią ponownie . Serdecznie zapraszam w imieniu całego zespołu .

Restauracja Secretariat — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Secretariat? Podziel się wrażeniami!