“Średnio +”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 5 dodatkowych witryn!
Hotel Sopot
Miejsce nr 14 wśród 27 hoteli w Sopocie
Zrecenzowano 10 sierpnia 2017

Krótki, kilku dniowy pobyt uważam za udany choć są pewne mankamenty .. pokoje standard są bardzo małe, a z dostawką wręcz kłopotliwe i użytkowaniu. ..wąskie przejścia, mało miejsca na wygodne korzystanie z biurka dostępnego zaledwie w 1/2 długości ze względu na dostawkę, bardzo wolny i zrywający połączenie internet wifi wymusza konieczność korzystania z kabla sieciowego i np własnego laptopa jako punkt dostępowy (problem prawdopodobnie znany - recepcja natychmiast zaproponowała kabel), nagrzewające się wnętrze pokoju ze względu na duże przeszklone powierzchnie wymusza stosowanie klimatyzacji, dwie ściany pokoju w szkle i zaledwie jedna szyba uchylna - to za mało na przewietrzenie pokoju, rano pracownicy obsługi myją okna od zewnątrz co nie jest komfortowe. Śniadania i obiadokolacje smaczne oraz urozmaicone, na plus można zapisać pokój zabaw dla dzieci lecz animatorka powinna być dostępna jest jedynie w weekendy. Do obsługi nie mam zastrzeżeń. Hotel położony jest poza centrum w otoczeniu zieleni i stosunkowo blisko plaży. Brak możliwości zakupy wyrobów tytoniowych na terenie hotelu jak dla mnie jest to duży minus, tym bardziej iż do najbliższego sklepu jest stosunkowo daleko.

Wskazówka dotycząca pokojów: Standardowe pokoje są małe, a dostawką powoduje bardzo znaczące pogorszenie komfortu i funkcjonalnoś...
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: lipcu 2017, podróż z rodziną
2  Dziękujemy, Marcin K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HSTeam, Hotel Sopot, Hotel SopotOdpowiedź udzielona 6 dni temu

Szanowny Panie Marcinie,
Dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie opinii na temat hotelu.
Jesteśmy wdzięczni za tak rozległy i szczegółowy komentarz - dzięki temu jesteśmy w stanie cały czas ulepszać nasze usługi. Jednocześnie zapewniamy, że Pana uwagi trafiły do odpowiednich działów.
Chcielibyśmy również zaznaczyć, że chwilowe usterki sieci WiFi zostały już rozwiązane. Nie jet to też jedyna pozytywna zmiana jaką wprowadziliśmy, więc zapraszamy aby samemu się przekonać!

Do zobaczenia,

Napisz recenzję

Zrecenzowano 8 czerwca 2017

Najważniejsze rzecz, to to że hotel jest nowy i jak to mówią "pachnie nowością". Ciekawe aranżacje wnętrz, pokoi czy spa odróżnia go od pozostałej oferty kurortu.
Kuchnia, to bardzo mocny punkt wraz z doskonałymi śniadaniami. Przemiłe Pani recepcjonistki (obdarzone niesamowitą cierpliwością :) - byliśmy z grupą zorganizowaną (a może właśnie nie zorganizowaną)), to dopełnienie całości, którą można tylko nazwać - świetne miejsce, godne polecenia!!!. I właśnie miękko doszedłem do miejsca. Lokalizacja jest też nie do pominięcia. Zejście nad morze zajmuje kilka minut (dopytajcie się o tajne przejście). A tam szeroka plaża, fajne knajpki i cisza i spokój. Uważajcie tylko na komary (w lasku) oraz na nisko przelatujące wrony...jedna nas zaatakowała :).

Wskazówka dotycząca pokojów: W sumie, to wszystko było ok. Pamiętajcie o tajnym zejściu nad morze.
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: czerwcu 2017, podróż służbowa
1  Dziękujemy, peterjestem
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Hotel_Sopot_Team, Kierownik, Hotel SopotOdpowiedź udzielona 12 lipca 2017

Drogi Gościu,

z przyjemnością czytamy tak pozytywne opinie. Cieszymy się, że została doceniona nasza kuchnia, a tym samym praca Szefa Kuchni, Jacka Faltyna i jego Zespołu.
Wierzymy, że zarówno aranżacje wnętrz jak i pyszne śniadania sprawią, że będziemy mogli gościć państwa ponownie.

Do zobaczenia!

Zrecenzowano 15 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

To nie jest złośliwość, ale obsługa w tym hotelu to wielka porażka. Nieuprzejma, niedoinformowana, śniadania drogie, pokoje małe. Hotelu nie polecam chyba że wyjazd służbowy. Do wypoczynku się nie nadaje. Nie ma.schowka na rowery, nie ma parasoli dla gości. Lepiej wybrać starszy hotel w podobnej cenie taki jak haffner lub mera bo to ten to tragedia w porównaniu do tych dwóch

Data pobytu: kwietniu 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, Mateusz B

Szanowny Panie Mateuszu,
Dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie opinii na temat hotelu. Każdy komentarz jest dla nas istotny, ponieważ dzięki nim możemy stale ulepszać swoje usługi.
Z przyjemnością informujemy, że od czasu Pana pobytu wprowadziliśmy wiele pozytywnych zmian. Mamy nadzieję, że podczas kolejnego pobytu będzie to zauważalne.
Jednocześnie zachęcamy do kontaktu z Działem Rezerwacji w celu wyjaśnienia wszelkich uwag, sugestii. Nasi Goście mogą również skontaktować się bezpośrednio z Dyrektorem Operacyjnym.

Z poważaniem,

Zrecenzowano 9 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel nowy bardzo ładny. Bardzo dobre jedzenie w restauracji.

Plusy hotelu
- dobre położenie
- hotel nowy
- ładnie urządzony
- miła obsługa
- duże ładne pokoje (mieliśmy apartament nr 338)
-dobre jedzenie (śniadania super)

Minusy hotelu
- brak basenu
- długo czeka się na omlet
- pokój zabaw dla dzieci w piwnicy brak miejsc siedzących dla dorosłych. Taki pokój powinien być w pobliżu restauracji jak np w Nosalowym Dworze w Zakopanem
- za pobyt trzeba płacić z góry przy check inn
- brak boya hotelowego trzeba samemu tachać walizy do pokoju
- obsługa miła ale niedoszkolona. Na klienta patrzy jak na oszusta. W trakcie jedzenia podchodzą z rachunkiem żeby otrzymać podpis. Według mnie powinni przy check inn zablokować kartę kredytową
- pokoje brudne. W apartamencie nr 338 kanapa wygląda jak po dobrej imprezie. Odciski szklanek i żółte plamy. Stół i ława brudne, tłuste, wypalcowane.
- brak kącika zabaw dla dzieci w restauracji. Dzieciaki nudzą się i rozrabiają
- brak pantofli i szlafroków w hotelu
- pusty mini bar
- brak kosmetyków w łazience (brak szmponu i odżywki) 4 gwiazdkowy hotel powinien dysponować takimi kosmetykami

Mimo minusów hotel polecam. Naprawdę ładny i dobra atmosfera. Blisko molo w Sopocie. Blisko restauracja przy plaży Bulaj

Na dzień dzisiejszy jednak Mera wygrywa

Data pobytu: kwietniu 2017, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, netjed
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Hotel S, Dyrektor generalny, Hotel SopotOdpowiedź udzielona 18 kwietnia 2017

Szanowni Państwo, bardzo dziękujemy za poświęcony czas i podzielenie się bardzo konkretną rekomendacją na temat naszego Hotelu. Każda opinia, szczególnie precyzyjna jest dla nas bardzo ważna. Postaramy się wyciągnąć szybkie wnioski i poprawić jakość naszych usług.

W najbliższym czasie planujemy rozszerzyć ofertę SPA – być może uda się zgodnie z sugestią zaoferować basen i inne udogodnienia. W pozostałym zakresie wraz z całym zespołem przeanalizujemy Państwa sugestie i weźmiemy je pod uwagę, udoskonalając naszą ofertę i wygodę naszych Gości.
Cieszymy się, że pomimo niedogodności polecają Państwo nasz hotel. Dziękujemy. Będziemy zaszczyceni jeśli odwiedzą nas Państwo ponownie!

Pozdrawiamy serdecznie,
Hotel Sopot****

Zrecenzowano 5 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobrze położony Hotel
Pokoje czyste wygodne i ciche. Śniadanie smaczne duży wybór produktów.
Recepcja bardzo przyjazna i kompetentna.

Wspaniałe zabiegi w SPA. POLECAM
Lokalizacja blisko morza piękna czysta plaża,spacer możliwy wieczorem alejki i wejście nad morze oświetlone. Piękna spokojna okolica.

Data pobytu: kwietniu 2017, podróż służbowa
1  Dziękujemy, bobo0090

Szanowni Goście,
Dziękujemy za opinię!
Jest nam niezwykle miło, że w pełni spełniliśmy Państwa oczekiwania.
Liczymy na kolejne odwiedzimy!

Z poważaniem,
Zespół Hotelu Sopot

Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Sopot)
w odległości 2.8 km
Hotel Bursztyn
Nr 20 z 27 w lokalizacji Sopot
Liczba recenzji: 40
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Hotel Sopot? Podziel się wrażeniami!

Hotel Sopot — dodatkowe informacje

Adres: ul. Jana Jerzego Haffnera 88, Sopot 81-715, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Północna > Pomorskie > Sopot
Udogodnienia:
Bar/salon Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Bezpłatny parking Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Restauracja Obsługa pokojowa Usługa przewozu Spa Apartamenty Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych Transport na lotnisko
Styl hotelu:
Miejsce nr 14 wśród 27 hoteli w Sopocie
Zakres cen: 227 zł–683 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:4-gwiazdkowy — Hotel Sopot 4*
Liczba pokoi: 124
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, Hotels.com, Agoda i Hotel.de, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Hotel Sopot. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?