Sopot
Zrecenzowano: 5 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Witam. Nie warto. Blokowisko dookoła. Byłem w studio. Brudno, ściany odrapane paskudny zapach. Parking płatny 20 zł. Nie ma możliwości pozostawienia samochodu w innym miejscu Nie polecam. Wszędzie daleko.

Termin pobytu: luty 2019
1  Dziękujemy, krzysztof k
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: bbmolosopot, Kierownik ds. gości, B&B MoloOdpowiedź udzielona 12 czerwca 2019

Szanowny Panie Krzysztofie,

Dziękujemy za uwagi.

Nasz obiekt powstał w 2016 roku i w tym roku odświeżamy go w całości. Przykro nam, że musiał Pan napotkać takie nieprzyjemności.

Naszym Gościom oferujemy dwa rodzaje parkowania: bezpłatny - kilkanaście metrów od obiektu oraz odpłatny na terenie obiektu. Możliwe, że obsługa obiektu zapomniała Panu przekazać tę informację, za co serdecznie przepraszamy.

Natalia, B&B Molo

Zrecenzowano: 25 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Raz i nigdy więcej. Pan przy recepcji kompletnie nie zorganizowany, przy rezerwacji błąd w systemie, sauna nie włączona na planowany dzień. Nic nie przygotowane. Przy kolejnej próbie rezerwacji na inny dzień znowu błąd w systemie brak danych. Po wielokrotnych próbach przesłania potwierdzenia smsem też nie pomogło. Tym razem telefon odebrała Pani K., która najwidoczniej zaspała i właśnie się obudziła.
Przy drugim podejściu nikogo nie bylo na recepcji, a pan recepcjonista po odebraniu telefonu oswiadczyl z pelną buzią (jedząc pasztetówke i siedząc w domu), że zaraz otworzy drzwi zdalnie sterowane - (ale technika). Napoje, które zamawialismy też nie przyszykowane - kierując nas przez telefon prowadził do lodówki gdzie samemu trzeba było zrobić sok.
W końcu weszliśmy do pokoju saun no i oczywiście sauna fińska znowu nie włączona na odpowiednią temperaturę,(60° a powinna być między 85°-120°) popsute radio i sauna na podczerwień również w "stanie krytycznym".
Jeszcze nigdzie tak obojętnie nie zostaliśmy potraktowani!!
Korzystając z usług wellness przychodzi się aby odpocząć a nie bardziej się zestresować.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, Hansmiller22
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: bbmolosopot, Kierownik ds. gości, B&B MoloOdpowiedź udzielona 13 czerwca 2019

Dziękujemy Panu za konkretne informacje dotyczące Pana wizyty w naszym obiekcie.

Przykro nam, że miał Pan takie doświadczenia.

Zależy nam , aby usługi B&B Molo Sopot były na coraz wyższym poziomie i dopasowane do potrzeb klientów.

W ramach rekompensaty zapraszamy Pana na bezpłatny 2 godzinny seans do naszej sauny.
Prośba o wiadomość prywatną w celu otrzymania kodu.

Pozdrawiamy
cała ekipa z B&B Molo Sopot

Zrecenzowano: 24 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Czysto schludnie i poprawnie.

Miła obsługa.

Miła atmosfera.

Trochę ciasny pokoik ale za to łazienka „poprawnych” rozmiarów.

Śniadania poprawne ale bez szału i jakiegoś wielkiego wyboru, ale głodni nie wyszliśmy ;)

Jest to miejsce do którego przy najbliższym wyjeździe wrócę ;)

Termin pobytu: listopad 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Frychu

Dziękujemy za komentarz,
Nam także było miło gościć Pana u nas.

Nasz obiekt posiada pokoje o różnej wielkości- również takie które z pewnością zaspokoją Pana oczekiwania.
Przy najbliższej rezerwacji prośba o informacje co do preferencji pokoju.

Pozdrawiamy, Ekipa B&B Molo

Zrecenzowano: 4 września 2018

Pobyt był bardzo udany, obsługa bardzo miła i pomocna.
Budynek jest mały i położony wśród bloków, do mojego ulubionego Baru Przystań dochodzi się na piechotę :)
Obiekt położony w pobliżu Al. Niepodległości z własnym parkingiem.
Było cicho i spokojnie, co dal mnie ważne, bo podróżowałam z dzieckiem.
Obiekt był czysty, wysprzątany.
Śniadanie ok. Z sauny nie korzystałam więc nie mogę ocenić.

Termin pobytu: wrzesień 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, joannasupertramp

Witam Pani Joanno,

Dziękujemy za recenzję.
Cieszymy się, że miło wspomina Pani pobyt w B&B Molo.
Mamy nadzieję, że odwiedzi Pani nas ponownie i skorzysta Pani z naszej sauny -naprawdę warto.

Kamila, B&B Molo

Zrecenzowano: 5 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Byłem w maju kilka nocy, bardzo dobre warunki, śmiałbym zaryzykować ze hostel o najwyższym standardzie w trojmiescie, w pokojach czysto i świeżo. Możliwość skorzystania z sauny, bardzo dobre śniadania, parking obok budynku. Polecam !

Termin pobytu: maj 2017
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, tinontin
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: bbmolosopot, Kierownik ds. gości, B&B MoloOdpowiedź udzielona 15 czerwca 2019

Dziękujemy za wysoką ocenę.
Cieszymy się, że tak wiele aspektów spełniło Pana oczekiwania podczas pobytu w B&B Molo

Zapraszamy ponownie:)

Kamila,B&B Molo