Sopot
Zrecenzowano: 25 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Raz i nigdy więcej. Pan przy recepcji kompletnie nie zorganizowany, przy rezerwacji błąd w systemie, sauna nie włączona na planowany dzień. Nic nie przygotowane. Przy kolejnej próbie rezerwacji na inny dzień znowu błąd w systemie brak danych. Po wielokrotnych próbach przesłania potwierdzenia smsem też nie pomogło. Tym razem telefon odebrała Pani K., która najwidoczniej zaspała i właśnie się obudziła.
Przy drugim podejściu nikogo nie bylo na recepcji, a pan recepcjonista po odebraniu telefonu oswiadczyl z pelną buzią (jedząc pasztetówke i siedząc w domu), że zaraz otworzy drzwi zdalnie sterowane - (ale technika). Napoje, które zamawialismy też nie przyszykowane - kierując nas przez telefon prowadził do lodówki gdzie samemu trzeba było zrobić sok.
W końcu weszliśmy do pokoju saun no i oczywiście sauna fińska znowu nie włączona na odpowiednią temperaturę,(60° a powinna być między 85°-120°) popsute radio i sauna na podczerwień również w "stanie krytycznym".
Jeszcze nigdzie tak obojętnie nie zostaliśmy potraktowani!!
Korzystając z usług wellness przychodzi się aby odpocząć a nie bardziej się zestresować.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, Hansmiller22
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: bbmolosopot, Kierownik ds. gości, B&B MoloOdpowiedź udzielona 13 czerwca 2019

Dziękujemy Panu za konkretne informacje dotyczące Pana wizyty w naszym obiekcie.

Przykro nam, że miał Pan takie doświadczenia.

Zależy nam , aby usługi B&B Molo Sopot były na coraz wyższym poziomie i dopasowane do potrzeb klientów.

W ramach rekompensaty zapraszamy Pana na bezpłatny 2 godzinny seans do naszej sauny.
Prośba o wiadomość prywatną w celu otrzymania kodu.

Pozdrawiamy
cała ekipa z B&B Molo Sopot

Zrecenzowano: 24 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Czysto schludnie i poprawnie.

Miła obsługa.

Miła atmosfera.

Trochę ciasny pokoik ale za to łazienka „poprawnych” rozmiarów.

Śniadania poprawne ale bez szału i jakiegoś wielkiego wyboru, ale głodni nie wyszliśmy ;)

Jest to miejsce do którego przy najbliższym wyjeździe wrócę ;)

Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, Frychu

Dziękujemy za komentarz,
Nam także było miło gościć Pana u nas.

Nasz obiekt posiada pokoje o różnej wielkości- również takie które z pewnością zaspokoją Pana oczekiwania.
Przy najbliższej rezerwacji prośba o informacje co do preferencji pokoju.

Pozdrawiamy, Ekipa B&B Molo

Zrecenzowano: 4 września 2018

Pobyt był bardzo udany, obsługa bardzo miła i pomocna.
Budynek jest mały i położony wśród bloków, do mojego ulubionego Baru Przystań dochodzi się na piechotę :)
Obiekt położony w pobliżu Al. Niepodległości z własnym parkingiem.
Było cicho i spokojnie, co dal mnie ważne, bo podróżowałam z dzieckiem.
Obiekt był czysty, wysprzątany.
Śniadanie ok. Z sauny nie korzystałam więc nie mogę ocenić.

Termin pobytu: wrzesień 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, joannasupertramp

Witam Pani Joanno,

Dziękujemy za recenzję.
Cieszymy się, że miło wspomina Pani pobyt w B&B Molo.
Mamy nadzieję, że odwiedzi Pani nas ponownie i skorzysta Pani z naszej sauny -naprawdę warto.

Pozdrawiam
Kamila, B&B Molo

Zrecenzowano: 5 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Byłem w maju kilka nocy, bardzo dobre warunki, śmiałbym zaryzykować ze hostel o najwyższym standardzie w trojmiescie, w pokojach czysto i świeżo. Możliwość skorzystania z sauny, bardzo dobre śniadania, parking obok budynku. Polecam !

Termin pobytu: maj 2017
Dziękujemy, tinontin
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: bbmolosopot, Kierownik ds. gości, B&B MoloOdpowiedź udzielona 15 czerwca 2019

Dziękujemy za wysoką ocenę.
Cieszymy się, że tak wiele aspektów spełniło Pana oczekiwania podczas pobytu w B&B Molo

Zapraszamy ponownie:)

Pozdrawiam
Kamila,B&B Molo

Zrecenzowano: 8 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Konserwatysta. Oto ja w jednym słowie. Los chciał ze nie było miejsc w hotelu mojego wyboru i cudem trafiliśmy tu. Powiem jednym słowem. Ten hotel pobił wszystko. Nic dodać nic ująć. Relacja ceny do jakości na nie spotykanym poziomie. Ludzie, sauna, śniadanie do łóżka, dekor, wszystko nowiutkie, czysciutkie, dbałość o każdy centymetr. To chyba właśnie o to chodzi. My wrócimy tam na pewno, a Was zapraszamy do tego nowiutko otwartego obiektu. A Pana managera pozdrawiamy z wyjątkowym podziękowaniem.

Termin pobytu: październik 2016
Dziękujemy, Tomasz W

Pani Tomaszu,

jest nam bardzo przyjemnie czytać tak wiele miłych słów odnośnie B&B Molo.
Widać, że jest Pan klientem, który zwraca uwagę na szczegóły, które dla nas są równie ważne.
Zależy nam nad nieustannym rozwojem i podnoszeniem jakości usług oraz obsługi.

Mamy nadzieje, że podczas Pana kolejnego pobytu w Sopocie będziemy mieli okazje gościć Pana ponownie.

Pozdrawiamy
Kamila oraz cała Ekipa z B&B Molo