“Obiad”
Bistro AM — recenzja

Bistro AM
Zamów online
Nr 90 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Zrecenzowano 7 września 2019

W Sopocie byliśmy tylko przejazdem. Szukaliśmy miejsca na to by usiąść spokojnie i zjeść smaczny obiad w dobrej cenie :) I trafiliśmy dobrze dzięki panu, który zachęcił nas prezentując menu na deptaku ;)

Dziękujemy, Red R

Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobry makaron ze szpinakiem i suszonymi pomidorami, dorsz soczysty z nie za tłusty. Frytki świeże i smaczne nieprzesolone, surówka z kiszoną również smaczna i nie jednowymiarowa. Restauracja nieco z boku, przez co z mniejszą ilością ludzi. Polecam mocno

Dziękujemy, SmakoszGrzegorz
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019

polecam swietna kuchnia . mmmm piers z kurczaka przesoczysta !! polecam wszystkim !!! dobbry smak i klimat !!

Dziękujemy, Natalia P
Zrecenzowano 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy do bistro dzięki Panu, który szukał klientów. Przyznam że byłam sceptycznie nastawiona, jednak pozytywnie się rozczarowałam. Jedzenie bardzo pyszne, podane w niebanalny sposób. Porcje spore. Gorąco polecam.

1  Dziękujemy, Fearless779973
Zrecenzowano 28 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Julia powiedziała że jej smakowało. Michał i Wiktoria tez stwierdzili że bardzo dobre, a ja swoim skromnym zdaniem tez tak uważam.

Pozdrawiam

Dziękujemy, MateuszZ307
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BISTROamani, Właściciel, Bistro AMOdpowiedź udzielona 7 lipca 2019

Trudno się nie zgodzić:) Pozdrawiamy:)

Bistro AM — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bistro AM? Podziel się wrażeniami!