Zrecenzowano: 2 września 2019

Cudowne miejsce, cudowna obsługa, pokój z widokiem na morze przepiękny. Jedzenie przepyszne. Blisko plaży i molo. Nie potrafię znaleźć nawet jednego minusa ( nooo jeden, cena dość wysoka ;) ) ale warto zapłacić nawet duże pieniądze. Zawsze wracam tak z ogromną przyjemnością.

Dziękujemy, AnZ45
Zrecenzowano: 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Lokalizacja świetna. W piżamie prosto na plażę.
Pokój fantastyczny. Niesamowita łazienka! Obsługa miła i pomocna.
Śniadania pyszne, zróżnicowane, regionalne, przepięknie podane. Jedne z lepszych jakie jadłam.
Byłam na wyjeździe korporacyjnym, w porównaniu do śniadania, pozostałe posiłki wypadały słabo, niestety.
Chętnie jednak wrócę do tego hotelu. Mam nadzieję, że niebawem.

Termin pobytu: październik 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Peggykombinera
Zrecenzowano: 22 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pokój z widokiem na mrożę przepiękny! Wszystko idealnie, obsługa przemiła! Cisza, spokoj idealnie na wieczory wakacyjne we dwoje. Wyjście prosto na Sopocki monciak daje wiele radości. Prywatna plaża bardzo wygodna.

Dziękujemy, 57weronikaw
Zrecenzowano: 10 lipca 2019

Pobyt bardzo udany, pokoje czyste, personel uśmiechnęty, uczynny więc czego więcej chcieć. Pozytywów jest wiele, a jak dla mnie największy to profesjonalnie wyposażona siłownia i dobra oferta Spa. Sezonowy zabieg, na który udało się Nam zapisać to podobno przebój lata, którego póki co brakuje. Masaże na jednym z wyższych poziomów jakie doświadczyłem. Masażyści pani Magda i pan Sebastian to anioły. Jedyny minus to dużo ludzi, ale w sezonie to już niestety norma więc polecam dużo wcześniejsze rezerwacje. Fajnie wypożyczyć też rowery, na których zwiedziliśmy okolice, a wypozyczalnia jest tuż przy wyjściu z hotelowego baru.

Dziękujemy, Roman K
Zrecenzowano: 25 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel pod rządami nowego Dyrektora przechodzi pozytywne zmiany .Obsługa miła począwszy na pracownikach recepcji skończywszy na kucharzach.Kazdy coś się nawet z alergiami pokarmowymi .Plaza hotelowa swoje robi

2  Dziękujemy, lexspecjalis