Zrecenzowano: 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Lokalizacja świetna. W piżamie prosto na plażę.
Pokój fantastyczny. Niesamowita łazienka! Obsługa miła i pomocna.
Śniadania pyszne, zróżnicowane, regionalne, przepięknie podane. Jedne z lepszych jakie jadłam.
Byłam na wyjeździe korporacyjnym, w porównaniu do śniadania, pozostałe posiłki wypadały słabo, niestety.
Chętnie jednak wrócę do tego hotelu. Mam nadzieję, że niebawem.

Termin pobytu: październik 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Peggykombinera
Zrecenzowano: 22 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pokój z widokiem na mrożę przepiękny! Wszystko idealnie, obsługa przemiła! Cisza, spokoj idealnie na wieczory wakacyjne we dwoje. Wyjście prosto na Sopocki monciak daje wiele radości. Prywatna plaża bardzo wygodna.

Dziękujemy, 57weronikaw
Zrecenzowano: 10 lipca 2019

Pobyt bardzo udany, pokoje czyste, personel uśmiechnęty, uczynny więc czego więcej chcieć. Pozytywów jest wiele, a jak dla mnie największy to profesjonalnie wyposażona siłownia i dobra oferta Spa. Sezonowy zabieg, na który udało się Nam zapisać to podobno przebój lata, którego póki co brakuje. Masaże na jednym z wyższych poziomów jakie doświadczyłem. Masażyści pani Magda i pan Sebastian to anioły. Jedyny minus to dużo ludzi, ale w sezonie to już niestety norma więc polecam dużo wcześniejsze rezerwacje. Fajnie wypożyczyć też rowery, na których zwiedziliśmy okolice, a wypozyczalnia jest tuż przy wyjściu z hotelowego baru.

Dziękujemy, Roman K
Zrecenzowano: 25 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel pod rządami nowego Dyrektora przechodzi pozytywne zmiany .Obsługa miła począwszy na pracownikach recepcji skończywszy na kucharzach.Kazdy coś się nawet z alergiami pokarmowymi .Plaza hotelowa swoje robi

2  Dziękujemy, lexspecjalis
Zrecenzowano: 22 czerwca 2019

Poprzednią opinię o tym hotelu pisałem ponad 2 lata temu, właściwie w całości ją podtrzymuję. Pozytywy się nie zmieniły, czyli; położenie jedyne takie w Sopocie, wysoki standard pokoi, personel hotelowy od najwyższego szczebla po najniższy uśmiechnięty - pomocny, menedżerowie hotelu często sprawdzają czy goście są zadowoleni, pytają, co zmienić lub poprawić, nie ma problemu z indywidualną dietą, ciepła woda w basenie, świetne SPA, Club Lounge z fantastycznym widokiem.
Ale są i zmiany.
Zmiany na plus:
1/ W ostatnich latach w sezonie wydzielono dla hotelu pobliską część plaży (uwaga!!! trzeba pobrać specjalny bezpłatny bilet w recepcji).
2/ Czas leci hotel się starzeje, dostrzegają to decydenci i od kilku lat przeprowadzają fragmentaryczne remonty. Ostatnio odświeżono lobby hotelowe i recepcję, uzyskując więcej przestrzeni i światła, przeniesiono ogólno dostępne komputery w spokojne miejsce w kierunku SPA.
3/ Wyremontowano i przebudowano niektóre pokoje na apartamenty z rewelacyjnym skutkiem wszystkie mają po dwie toalety, są na 5 piętrze i mają chociażby częściowy widok na morze. Nadano im nazwy miast Trójmiasta.
4/ Istotne pozytywne zmiany zaszły także w Club Lounge, zdecydowanie podniósł się standard jedzenia w godzinach koktajlowych, gama oferowanych trunków też się polepszyła.
5/ Niektóre ceny … spadły np. śniadanie z 90 zł na 70 zł.
Zmiany na minus. Mam tylko jedną uwagę. Nieuaktualniony system informacji: w windach, tablicach ogłoszeniowych i regulaminie basenowym. Regulamin stanowi: dzieci do 12 roku życia mogą kapać się do godziny 18.00. W windach pisze już o 13 latach i g. 18.00 a na tablicach znowu 13 lat, ale do 20.00.

Moje rady. Po pierwsze zdecydowanie warto dopłacić do Club Lounge – wprawdzie poza sezonem nie ma w klubie śniadań, ale te w głównej restauracji są wyśmienite szczególnie polecam wszelkiego typu omlety, jajecznice, jajka na bekonie – kucharze przygotowujący je to prawdziwi mistrzowie. Znam, co najmniej kilkadziesiąt hoteli ze śniadaniami, ale takiego omleta ze szpinakiem nie zjesz nigdzie indziej. Obsługa bardzo sprawna a gdy robi się tłok to często widzę menedżerów pracujących ramię w ramię z kelnerami. Dopłata do Club Lounge owocuje także dostępem do saun na basenie (bez dopłaty) a warta jest tego (ogromne jacuzzi, kilka typów saun, herbatki różnorakie). Również można liczyć na pokój klubowy, czyli z reguły na wyższym piętrze z widokiem na morze.
Po drugie. Hotel poza sezonem letnim pracuje w rytmie weekendowym, czyli polecam przyjazdy na kilka dni w....niedziele ceny zdecydowanie niższe a i w hotelu spokojniej jest.
Po trzecie. Obsługa hotelowa jest na najwyższym poziomie, dlatego warto organizować tu rożne imprezy od dwuosobowych romantycznych rocznic, zaręczyn itp. po liczniejsze urodziny, rocznice czy spore wesela – ceny wbrew pozorom nie odbiegają od zdecydowanie mniej ekskluzywnych restauracji.

Pisałem przed laty, że jest jeden negatyw hotelu brak parkingu - niestety nadal nie rozwiązano tej kwestii i co gorsze nadal nie ma usługi odprowadzania i przyprowadzania samochodów przez obsługę hotelu.

Wskazówka dotycząca pokoi: koniecznie skorzystać z Club Lounge
2  Dziękujemy, Krzysztof D