“Z braku laku...”

Ferro Di Cavallo Pizzeria
Nr 54 wśród 74 Restauracje (Słupsk)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Placek po węgiersku mega gruby i nie za bardzo dosmażony. Poza tym wyraźnie prosząc o zimne piwko dostałem ciepłe. Dodatkowo (niestety) miejsce z kącikiem dla dzieci. Ogólnie słabo.

Dziękujemy, Squadacheck

Zrecenzowano 25 lipca 2019

Wybraliśmy sie we dwoje po 3 latach do tej restauracji, ponieważ byliśmy przejazdem i przy okazji wstąpiliśmy. Ogólnie ostatni raz kiedy tu jedliśmy, mieliśmy naprawde bardzo dobre wspomniania smaku, aż do tej pory. Kuchnia zmieniła sie niedopoznania. Niestety z tej negatywnej strony. Na jedną pizze czekaliśmy aż 45 minut. Ciasto nie dopieczone, dodatkowo mokre, nasiąknięte składnikami. Aż trudno uwierzyć, że w jednym ze swoich odcinków "Kuchennych Rewolucji" Magda Gessler polecała to miejsce... Szok. Nie dajmy się zwieźć...

Dziękujemy, Marcin T
Zrecenzowano 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza dla dzieci była dobra za to zestawy dnia straszne kotlet mielony marynowany chyba w maggi słony nie dobry buraki kwaśne że ryj wykreca najlepsze na talerzu był groszek z marchewka reszta do śmieci. Brudne naczynia kompot podany w szklance która była źle umyta pełno zacisków sztućce również jedynie oczy pani kelnerki były symetrycznie pomalowane i dokładnie a zapomniała o naczyniach podano jak dla świń

Dziękujemy, paczas13
Zrecenzowano 16 czerwca 2019

Byliśmy z mężem dzisiaj na kolacji, początek był okej, kelnerka fakt faktem bardzo nie miła z miną jakby pracowała za karę, ale podała karty od razu jak weszliśmy. Na zamówienie (2 pizze) czekaliśmy ok godziny, więc trochę chore, nie uprzedziła a powinna wcześniej o takim czasie oczekiwania. Pizza bardzo słona, jedna i druga. Po zakończeniu jedzenia mąż poszedł do bankomatu, trwało to może ok 10-15 minut a ta pożal się Boże kelnerka nawet nie zainteresowała się wystawieniem rachunku. Podsumowując i czytając wcześniejsze komentarze nic nowego nie napisałam, tylko stwierdzam fakt, że nic się tam nie zmienia! Omijać z daleka! Nie polecam.

Dziękujemy, Agata S
Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Najpierw kelnerka odwiodła nas od wzięcia przystawki bo czas oczekiwania to 40min na rzeczy z kuchni, wzięliśmy więc tylko pizzę i po 40 min gdy zapytaliśmy co tak długo to się okazało że kucharz nawet nie zaczął jej robić bo był na przerwie. Właściciel to musi być Janusz Biznesu bo nie daje nikogo na zastępstwo! OMIJAĆ z daleka!

2  Dziękujemy, MaxFromKrakow

Ferro Di Cavallo Pizzeria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Słupsk, Pomorskie

Słupsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Ferro Di Cavallo Pizzeria? Podziel się wrażeniami!