“Powróćmy jak za starych lat..”
Pinokio Pizzeria — recenzja

Pinokio Pizzeria
Nr 4 wśród 74 Restauracje (Słupsk)
Kuchnie: Włoska, Pizza
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce to wyglada tak samo od jakichś conajmniej 10 lat,jak nie więcej . Dla niektórych to może być zaleta , bo czuja się bezpiecznie w miejscach , które dobrze znają , ale ja jestem zdania ,ze temu miejscu potrzebna jest nie rewolucja kuchenna, ale wizerunkowa. Szczególnie tyczy się to toalet. Tak jak napisałam miejsce to nie potrzebuje rewolucji kuchennej, bo jedzenie jest tu przeważnie smaczne, choć czasami zdarzają się niewielkie wpadki. Na pewno poprawiła się jakość kawy , ta wcześniej była często zwietrzała i słabo palona. Na słowa uznania zasluguje przesympatyczna obsługa kelnerska , która dokłada wszelkich starań żeby każdy gość czuł , ze jest najważniejszy .

Dziękujemy, A Z

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa, szybko sprawnie i miło. Bardzo klimatycznie. Szukaliśmy czynnej pizzerii w weekend o późnych godzinach i Pinokio okazało się być strzałem w dziesiątkę. Przyjazna dla dzieci.

Dziękujemy, Miki88Niki86
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa. Szybkie podanie posiłków. Dobre jedzenie, świeże i w dobrym gatunku. Porcje spore, można się najeść. Przyjemny wystrój. Ogólnie na duży +.

Dziękujemy, 994dawidp
Zrecenzowano 17 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra pizza. Byłem pod wrażeniem że mogę zastać tak profesjonalną kuchnie i miłą obsługę. Przytulne miejsce, tanio i smacznie. Polecam

Dziękujemy, Hubert09-10
Zrecenzowano 8 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Krótki czas oczekiwania na pizzę, to zdecydowany plus. Polecam wyśmienite warzywa pod beszamelem,gdyż Pinokio to nie tylko pizza. Klimatyczny wystrój, polecam.

Dziękujemy, Danuta U

Pinokio Pizzeria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Słupsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Pinokio Pizzeria? Podziel się wrażeniami!