Zrecenzowano: 5 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce obrane jako przystanek na trasie, na wstepie powitanie przez przemila Pania manager, ktora skierowala nas do stolika w restauracji. Klasyczne schabowe, smoazone na smalcu, idealne to malo powiedziane! Minus za bardzo symboliczna ilosc ziemniakow, ale calosciowo i tak bylo warto polecam serdecznie!

Termin pobytu: kwiecień 2019
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, dlugilonger
Zrecenzowano: 17 września 2017 z urządzeń przenośnych

Dobre miejsce na postój na trasie. Smaczne jedzenie w niewygórowanej cenie. Godna polecenia jest pierś z kurczaka z szałwią na duszonej cukini. Warto zatrzymać się na posiłek- ciche i spokojne miejsce.

Termin pobytu: wrzesień 2017
Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Blazej888
Zrecenzowano: 25 czerwca 2017

Bardzo nowy i czyściutki obiekt, ale …

… Recepcja.
Przyjeżdżamy rodzinnie, we trójkę. Pomimo dokonanej wcześniej rezerwacji recepcjonista jej nie ma i pyta, jaki pokój zarezerwowaliśmy: jedynkę, dwójkę czy trójkę? :). Żona myślała, że to taki żart. Odpowiadam, że sądząc po liczbie, w której się zgłosiliśmy, to trójka. Na co Pan z recepcji - a za jaką cenę miał być pokój? 300 zł odpowiadam - a więc pokój Lux.

Doba hotelowa ... do 11tej. Stanowczo za wcześnie....

… Pokój.
Bardzo czysto. Nowość.
Niestety jego akustyka to porażka. Słychać chrapanie i chrząkanie kogoś z sąsiedniego pokoju, czy też z pokoju piętro niżej. Nie mówiąc już o odgłosach kanalizacyjnych, łazienkowych, toaletowych czy też nawet wkładaniu wtyczki do gniazdka. Czułem, że jesteśmy w kontenerze, a nie budynku, który ma ściany.

Pierwsze piętro - okna dachowe i super, ale nie są wystarczająco zaciemniające. Od 5 rano światło daje po oczach. Można było zamontować bardziej zaciemniające rolety. Łazienka - brakuje wieszaków. Taka ilość, jaka jest, nie wystarcza. Deska sedesowa oderwana. Wentylator w łazience włącza się razem ze światłem, a jego dźwięk przypomina odgłos startującego samolotu. Przypominam: pokój Lux;).

… Restauracja.
Śniadanie w niedzielę do godziny 9 rano to jakaś porażka. W dzień roboczy może byłoby zrozumiałe, ale nie w weekend w miejscu, które nie jest w środku biznesowego city, lecz w wiejskim plenerze. Średni/niewielki wybór dań. Kawa tylko rozpuszczalna, a przecież samoobsługowy ekspres do kawy nie kosztuje aż tak dużo

… Golf.
Fajne! Dobrze przygotowane. Tylko dlaczego nie można kosztu korzystania z pola i wypożyczenia sprzętu doliczyć do rachunku pokojowego?

Ogólnie - daję szansę i chętnie przyjadę następny razem, aby zobaczyć, czy coś się zmienia na plus, bo szkoda byłoby takiego miejsca… .

Wskazówka dotycząca pokoi: W pokojach na poddaszu wcześnie robi się jasno.
Termin pobytu: czerwiec 2017
Dziękujemy, Matatjahu
Zrecenzowano: 28 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Nie polecam , pan manager był bardzo nieprzyjemny. Customer Service to obce dla tego pana. Po zadaniu pytania czemu pan jest dziś taki nie miły odpowiedzial" bo poszłam spać o 6 rano" słowo przepraszam jest mu obce. To była szybka wizyta w Polsce ze względu na święto rodzinne ale naprawdę jestem zawiedziona tym zachowaniem.

Termin pobytu: maj 2017
Dziękujemy, MarinaZ266
Zrecenzowano: 2 maja 2017

Trafiliśmy tu w trakcie motocyklowego rajdu po pomorzu i nie jesteśmy golfistami :) Nowy obiekt który został wybudowany w 2015r jeszcze pachnie nowością. 40ha pola golfowego robi wrażenie, zwłaszcza gdy okna pokoju "wychodzą" na pole golfowe rozciągające się po horyzont. W tym wszystkim trochę dziwi mnie minimalistyczny a wręcz lekko klaustrofobiczny rozmiar pokoi, bo nasz 2-osobowy pokój z osobnymi łóżkami nie umożliwiał swobodnego minięcia się dwóch dorosłych osób w luce pomiędzy łóżkami (???). Aż trudno mi sobie wyobrazić, że golfiści - wg mnie dość majętni ludzie - chcieliby się gnieździć w takich klitkach.

Na pochwałę zasługuje kuchnia, mimo że dotarliśmy na 20 min przed zamknięciem kuchni (20:45) to podany stek z sosem musztardowym był rewelacyjny.

Ciekawe, nowiutkie miejsce na mapie okolic Słupska.

Wskazówka dotycząca pokoi: obowiązkowo pokój z widokiem na pole golfowe
Termin pobytu: maj 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi