“Ogromny wybór herbat ”

Herbaciarnia w Spichlerzu Richtera
Nr 1 wśród 4 Kawa i herbata (Słupsk)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce by napić się dobrej kawy czy herbaty bardzo dobre ciasta przepyszne i zawsze świeże.

Dziękujemy, majka19731

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ogólnie wszystko ok, tyle tylko, że nie do końca dla rodzin, raczej na spotkanie w mniejszym gronie. Kawa pyszna, czekolada pyszna, ciasta dobre.

Dziękujemy, 994dawidp
Zrecenzowano 31 lipca 2019

Wróciłam tu po roku i nadal jestem pod wrażeniem. Niezwykły klimat, śliczne wnętrze, pyszne kawy i herbaty, znów zaopatrzylam się w zapas miodzików. Wrócę z przyjemnością!

Dziękujemy, Paulina B
Zrecenzowano 19 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się tutaj na rodzinną herbatkę. I w związku z tym spróbowaliśmy Herbatki "Ósmy cud świata" oraz "Turecki miód". Były dobre. 8 cud świata napełnił aromatem pobliską przestrzeń. Dodatkowo dzieci zamówiły sobie Lawendowa lemoniadę oraz mrożona zielona herbatę (niestety owocowej mrożonej nie było mimo tego, że widniała w menu). Dodatkowo zamówiliśmy ciasto. Smaczne ale nie pamiętam jak się nazywa. Można było zapłacić kartą. Oprócz stolików w Spichlerzu są też miejsca na zewnątrz w tym na leżakach. Niestety były już zajęte przez innych gości. Jeden ze stolików był zarezerowawany, więc i taka jest w lokalu.

Dziękujemy, BasioweGry
Zrecenzowano 4 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonałe przytulne miejsce na randkę ,wspaniała duża herbata o chyba 100 smakach dająca nam mnóstwo czasu z bliską osoba. Smaczne słodkie dodatki ciasta i torty. Lampka wina też jest.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, jache2019

Herbaciarnia w Spichlerzu Richtera — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Herbaciarnia w Spichlerzu Richtera? Podziel się wrażeniami!