“Witkacy”

Muzeum Pomorza Srodkowego w Slupsku
Nr 1 wśród 11 atrakcji (Słupsk)
Informacje o atrakcji
Zrecenzowano 16 sierpnia 2017

Z przyjemnością obejrzałam obrazy Witkacego po kilkunastu latach, te same, w tym samym miejscu. Najbardziej podoba mi się autoportret Witkacego przy wejściu po prawej stronie. Ciekawostką są umieszczone w rogach obrazów informacje o tym co malarz zażył przed stworzeniem dzieła.

1  Dziękujemy, AgnieszkaM637
Filtrowanie

Zrecenzowano 30 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Muzeum Zamku Książąt zdecydowanie polecamy do zwiedzenia . Eksponaty nakryć stołowych i sztućców fascynujące .

Dziękujemy, marek4589
Zrecenzowano 23 czerwca 2017

Muzeum lokalne, przybliża odrobinę historię wybrzeża środkowego, tą starszą i prawie współczesną. Na ostatnim piętrze budynku głównego, jest stała wystawa prac Witkacego, zdecydowanie dla miłośników jego talentu.

1  Dziękujemy, Wojciech K
Zrecenzowano 19 czerwca 2017

Bardzo ciekawe, tematyczne wystawy, dużo eksponatów. My trafiliśmy na obrazy Witkacego i starą zastawę stołu z przyborami do jedzenia, które widziałam pierwszy raz w życiu,

Dziękujemy, Agnieszka2016xx
Zobacz więcej recenzji
Zrecenzowano 16 czerwca 2017

Muzeum warto odwiedzić. Od zewnątrz prezentuje się bardzo ładnie. W środku sporo eksponatów. Pracownicy muzeum bardzo mili, odpowiadali na pytania jeśli były jakieś wątpliwości co do przedmiotów ekspozycji.

Dziękujemy, Monika C

Muzeum Pomorza Srodkowego w Slupsku — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Słupsk, Pomorskie
Słupsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Muzeum Pomorza Srodkowego w Slupsku? Podziel się wrażeniami!